הודעה מפניוויל

פניוייל

הודעה מפניוויל:
מה שלומכם חברים? אני מקווה שעובר עליכם שבוע מצוין! אז קודם כל אני רוצה לברך את כל החבר'ה החדשים והחדשות שהצטרפו לקורס OTC בימים האחרונים – הביקוש פשוט מטורף ואנחנו עובדים מסביב לשעון כדי לתת מענה לכל אחד ואחת מכם. מעבר ללברך אתכם על ההצטרפות, אני גם רוצה להודות לכם באופן אישי על האמון שאתם נותנים בי, לא ציפיתי לכזאת היענות ענקית, ואני לא הולך לחשוף כמה אנשים נרשמו, אבל בואו נגיד ככה שמניית פניוייל עלתה במאות אחוזים ב72 השעות האחרונות.
אז מה היה לנו בימים האחרונים? אם אתם עוקבים אחרי שוק הOTC, אתם בטח רואים שהסקטור של מניות הקריפטו הפך ללוהט. מדובר בסקטור שהוא תמיד חם, אבל לפעמים, כמו שאפשר היה לראות אתמול, הוא פשוט רותח. בקיצור, עולם הOTC ממשיך לספק הזדמנויות מטורפות על בסיס יום יומי, ולמזלנו אנחנו לא צריכים לתפוס את כולן כדי להרוויח בגדול.
אני רוצה להראות לכם את הפוטנציאל שיש בתקופה האחרונה, הנה מניית ״קריפטו״ שהרווחתי בה מעל 5 אלף דולר תוך מספר שעות:
בדיוק כמו שאני מלמד בשיעור הסימפתיה בקורס, ראיתי שמחירי הביטקוין שוברים שיאים תקופתיים, מה שגרם לי לחפש מניות בסקטור הקריפטו. זיהיתי שמניית XLPI היא מניה שחזרה לחיים (דפוס האפוקליפסה) וכמובן אחרי DD מקיף, החלטתי להכנס לפעולה ולחפש נקודת כניסה אטרקטיבית.
תזכרו: מי שחולם-לא יוזם.

Responses

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *