מועדון השבט

מועדון החברים המוביל בבורסה

מה זה מועדון השבט?

במשך שנים ראינו איך כל מיני מכללות ו: "מנטורים" (חחח) למיניהם מנסים לרכב על הרעיון של טרייד טרייב וליצור קהילה מצליחה. לצערנו, במקום לתת ערך אמיתי, הם משתמשים בגימיקים שיווקיים מצחיקים כמו: לפתות את התלמידים שלהם עם ערבי גיבוש, מפגשים חודשיים, ואפילו ראינו מישהו שלקח את התלמידים שלו לצימרים בצפון. כל הדברים האלה הם גימיק שיווקי נחמד, אבל בסופו של דבר אנשים באים אלינו כדי שניתן להם את הידע שיש לנו על איך להרוויח הרבה מאוד כסף בבורסה על בסיס קבוע, ולא כדי שניקח אותם לעשות על האש בפארק הירקון. אנחנו לא אוהבים לבזבז את הזמן של התלמידים שלנו על שטויות, ובטח שלא את הזמן שלנו, ולכן יצרנו מנוי חודשי שבו תוכלו לקבל ערך אמיתי שיוכל לעזור לכם לקחת את יכולות המסחר שלכם 10 רמות למעלה. החלטנו לקרוא למיזם הזה: "מועדון השבט" (אהבתם?). אז מה יש במועדון השבט? רדו למטה ותגלו!

מועדון השבט

מה יש במועדון השבט?

מועדון השבט הוא מיזם פורץ דרך שנולד כתוצאה משנים רבות של ניסיון בהדרכה על מסחר בבורסה, והכי חשוב - בקשות של התלמידים שלנו! במשך שנים התלמידים שלנו ביקשו מאיתנו להקים מועדון חברים סגור ואקסקלוסיבי עם תכנים יחודיים שאין בשום מקום אחר. במועדון השבט תקבלו גישה לוובינרים חודשיים עם:

ניתוח מניות

אנחנו הולכים לנתח את המניות הכי חמות של התקופה, ולהבין אם יש כאן הזדמנות לרווח של אלפי אחוזים בתקופה הקרובה, או שצריך לחפש משהו אחר.

מענה לשאלות

בכל וובינר נשאיר זמן לכל השאלות שלכם. תוכלו לשאול מה שאתם רוצים ולקבל את התשובות הכי מפורטות, עדכניות, ונכונות.

שיטות חדשות

עולם המסחר מתעדכן על בסיס קבוע, ומי שלא דואג להתעדכן, ישאר מאחור = יפסיד כסף. אנחנו נדבר על שיטות חדשות, דרכי מסחר מתקדמות, דפוסים מעניינים, ועוד.

ניתוח תיקי מסחר

בכל וובינר בן ינתח תיק מסחר של אחד המנויים, יתן הערות, יחדד נקודות שצריך לחזק, ויעזור לו להבין איפה הוא צריך להשתפר.

תלמידים מספרים עלינו

הגדלתי את תיק המסחר שלי פי 2 תוך כמה חודשים והרווחתי $27,000!
חוות דעת שי סגל
שי סגל
יזם אינטרנטי
אחרי כמה חודשים של מסחר הכפלתי את התיק ההתחלתי שלי כבר פי 3. אני חושב שכל אחד שמתעניין בשוק ההון צריך לבדוק את הקורס הזה.
נתן מוגילבסקי חוות דעת
נתן מוגילובסקי
איש הייטק
אני חושב שהקורס מועבר בצורה מאוד מקצועית. בן ו-וובה באמת השקיעו המון, בהצגה, בפירוט, בעומק של התוכן. הכל תלוי בסוג האדם שאתם. אף אחד פה לא מבטיח רווחים של מיליון דולר תוך שבוע. אבל שוב, עם רצינות והתמדה, לאט לאט עם הזמן, הרווחים שלכם יגדלו ויגדלו.
דניאל מרקוב חוות דעת
דניאל מרקוב
סטודנט למדעי המחשב
לאחרונה עשיתי עסקה של 1,700 ברבע שעה. זאת העסקה הכי גדולה שלי עד היום. אנחנו ממש מרגישים סוג של משפחה כזאת של טרייד טרייב. אני מרגיש שההשקעה בקורס הזה הייתה מאוד חיונית לחיים שלי.
עדן ביטון חוות דעת
עדן ביטון
בן 24 מאופקים
עבדתי בהובלות, עבדתי קשה מאוד, המשכורת שלי הייתה מינימום ומנעה ממני המון דברים שרציתי. בזכות המסחר בבורסה יכולתי להרשות לעצמי לטוס לחו"ל: הייתי בשוויץ, הייתה בגרמניה, הייתי בצרפת. נפתחה בפני האפשרות לקנות את רכב חלומיתיי ולקנות דירה טובה.
ולדימיר וסרמן חוות דעת
ולדימיר וסרמן
סוחר במשרה מלאה
הקורס הביא לי יותר זמן פנוי, אני יכול לעשות ב-3 שעות את מה שאני עושה ב-8 שעות בעבודה רגילה. וובה ובן מעבירים את הקורס מאוד ענייני, בגובה העיניים ועם חוש הומור.
אבי ספירטוס חוות דעת
אבי ספירטוס
ברמן