צריכים עזרה?

אם יש לכם שאלה / בקשה / עיצה ותרצו שנחזור אליכם, יש כמה אפשרויות:

דברו עם יועץ לימודים שלנו 24x7

053-826-7586

שלחו לנו מייל (רק תמיכה טכנית)

כתובת

ברנשטיין כהן 1, רמת השרון

שלחו לנו הודעה

תשובות לשאלות נפוצות

חלק א’ של הקורס (הזה שבחינם) מלמד מסחר יומי בבורסה מא’ ועד ת’. המטרה היא לגרום לתלמידים להבין ב100% איך מסחר עובד, לתפעל מערכת מסחר, לבצע פקודות, לקבל קווים מנחים, וללמוד איך לא להפסיד כסף.

חלק ב’ (הזה שבתשלום) ממשיך איפה שחלק א’ מפסיק ומלמד שיטות יחודיות להרוויח ממסחר בבורסה.

המטרה היא לתת לך את כל הידע שיש לנו בצורה שקופה לחלוטין, בלי להסתיר ממך אפילו סוד אחד.

אין שום קשר ישיר או עקיף בין מה שנלמד לבין פורקס או אופציות בינאריות. פורקס הוא מסחר במט”ח ואנחנו לא עוסקים בתחום ולמען הסר ספק מעולם לא יצא לנו לפגוש מישהו שמרוויח בזה הרבה כסף שהתחיל מתיק מסחר קטן.

אופציות בינאריות הן קזינו במסווה של מסחר אמיתי. מדובר ברמאות בקנה מידה בינלאומי ואנחנו ממליצים לכל מי שמעריך את הכסף שלו, להתרחק מזה כמו מאש.

מספר העסקאות הוא אינדיבידואלי. יש סוחרים שמבצעים עסקאות כל יום ויש כאלה שרק פעם בחודש.

טעות ענקית של מתחילים היא לנסות לבצע עסקאות כל יום ו”לרדוף” אחרי המניות, ולנסות לסחוט הזדמנויות בכוח.

לכן אנחנו לא ממליצים לבצע עסקאות כל יום “העיקר לסחור” אלא להכנס רק אחרי שעשיתם את המחקר לפני, ויש לכם תכנית פעולה ברורה.

אנחנו לא סוחרים בזירת מסחר. זירות מסחר מרוויחות כסף כשהלקוח מפסיד אותו לכן יש להן אינטרס מובהק שתפקידו כמה שיותר ואז תפסידו כמה שיותר. ברוקר שסוחר מול הבורסה לעומת זאת, מרוויח כסף רק מהעמלות שלכם מפעולות של קניית/מכירת מניות.

אנחנו משלמים: “מס רווחי הון” בשיעור של 25% על הרווחים שלנו בבורסה. מומלץ להעזר ברואה חשבון שמבין בתחום כדי להבין איך העניין עובד.

ה-LEVEL 2 היא טבלה שמציגה מידע עמוק יותר על מה שמתרחש במניה. היא מראה את הקונים והמוכרים בכל רגע נתון, מראה רשימה של מחירים שבהן הקונים מוכנים לקנות את המניות והמוכרים מוכנים למכור את המניות, מראה את הכמויות של המניות המוצעות למכירה ועוד.

בחלק א’ של הקורס יש שיעור מקיף על טבלת ה-LEVEL 2, איך הוא עובד, ומה כל דבר בו אומר.

זאת אחת השאלות ששואלים אותנו הכי הרבה, אתה לא צריך לשנות את החיים שלך בשביל לסחור, הממוצע הוא בין שעה אחת לשעתיים בלבד לאורך היום. כמובן בשביל לראות תוצאות מהר יותר, צריך להשקיע יותר זמן אבל שעתיים ביום זה מספיק בשביל התחלה!

חד משמעית לא! לא משנה גיל דת או גזע. בגיל 15 או בגיל 65 – אפשר לסחור ולהרוויח בשוק ההון.

חד משמעית לא. מדובר במחקר ואיתור מניות עם פוטנציאל רווח עצום.

מאחר וניתוח טכני הוא רק כלי אחד מתוך ארגז כלים גדול, אנחנו נלמד רק את הניתוח הטכני שישמש אותנו בפועל, ואיך אנחנו משלבים אותו עם שאר הכלים שלנו.

ברור. ניתוח פונדומנטלי הוא חלק בלתי נפרד מהמחקר שאותו אנחנו נלמד לעשות על מניות. אנחנו נלמד הרבה מאוד דרכים לחזות תרחישים באמצעות הניתוח הפונדמנטלי, ונשלב ניתוח טכני בסיסי כשצריך.

מי שמתחייב לרווחים בכל תחום בחיים הוא פשוט מאוד – שקרן. ההתחייבות שלנו היא ללמד את כל השיטות שאיתם בן והתלמידים המצליחים שלנו מרוויחים כסף בצורה עקבית, עם זאת האחריות להשתמש בהן היא שלכם בלבד. אנחנו נעשה את המקסימום של המקסימום מהצד שלנו, ואתם תהיו חייבים לעשות את המקסימום של המקסימום מהצד שלכם. אנחנו מאוד מאמינים שמי שמתמסר ומתמיד לאורך זמן, מעלה את הסיכויים שלו להרוויח הרבה מאוד כסף בבורסה, עם זאת הרצון, ההתמדה והמסירות חייבים לבוא מכם.

אנחנו ממליצים לסחור ללא מינוף בכלל. נדרש לפתוח חשבון עם מינוף של 1 ל 4 כדי לבצע שורטים במניות, אך אין זה אומר שצריך להשתמש בו כדי לסחור על כסף שהוא לא שלנו.

מינוף הוא לקחת הלוואה מהברוקר ולסחור על כסף שהוא לא שלנו, כמו שלא היינו ממליצים לאף אחד לקנות משהו בכסף שאין לו, אנחנו לא ממליצים לסחור עם מינוף. סוחרים מתחילים בעיקר – תתרחקו ממינוף!

אנחנו נלמד מסחר יומי וסווינג בדגש על פני סטוקס. משהו שלא הרבה אנשים מספרים לכם הוא, שרוב האנשים שהרוויחו סכומים ענקיים של כסף בבורסה מחשבון התחלתי קטן, עשו את זה ממסחר בפני סטוקס – מניות שיכולות לזנק או להתרסק במאות ואלפי אחוזים תוך זמן קצר, ואנחנו כמובן נלמד איך להרוויח כסף בשני המקרים.

כנראה שזאת תמיד תשאר השאלה שישאלו אותנו הכי הרבה  (: באמת רוצה לדעת למה? בשביל זה יש את עמוד ה: "אודות" שבו הכל מוסבר עד לפרטים הקטנים.

קודם כל בהשוואה לברוקר, מערכות המסחר בבנק הן מיושנות ומוגבלות. אם זה לא מספיק, אז גם העמלות בבנק לפעמים גדולות פי 20 מהעמלות בברוקר – על אותן הפעולות! בנוסף, בבנק אין את המניות שאנחנו מחפשים.

אם יש לכם $1,000,000 ואתם רוצים להשקיע במניות של חברה גדולה לטווח ארוך, נגיד 10 שנים, אז כנראה שעדיף להשקיע בבנק. אבל כשזה מגיע למסחר יומי – רק ברוקר.

כדי להתחיל לסחור, צריך לפתוח תיק מסחר על סה”כ $3,000 מינימום בברוקר מוסמך. אפשר למשוך את כל הסכום או כל חלק ממנו בחזרה, מתי שרוצים.

תוצאות נראה עוד בעסקה הראשונה, השאלה היא, האם אלו הן התוצאות שאנחנו מחפשים?

התשובה ה”תכלסית” תהיה שמי שלומד לפי השיטה שלנו ועומד בכל החוקים אחד לאחד, יש לו סיכוי סביר לראות תוצאות מהחודש הראשון, ולהתחיל להרוויח את סכומי הכסף הראשונים שלו.

רוב האנשים שמשיגים את ה-10% רווח הראשון שלהם או יותר, משיגים אותו תוך 30-60 יום בשיטה שאנחנו מלמדים.

מדובר במכלול של שיטות וכלים, עם זאת אם היינו צריכים לסכם במשפט, זה היה הולך ככה:

אנחנו מלמדים איך לסחור במניות שנקראות PennyStocks – מניות זולות שיכולות להביא לרווחים במאות אחוזים במסחר תוך יומי וסווינג.

Black Friday

72 שעות של הטבות ומבצעים !

50% הנחה

על כל קורסי המסחר של Trade Trib

הצטרפו לאלפי הבוגרים שלנו ולמדו את סודות המסחר במניות OTC של שוק ההון וכיצד לנצל את המגמות המשתנות בשוק לטובתך ולהרוויח מהן !