הקורסים שלנו

בעמוד הזה תוכלו לראות את הקורסים שיש לנו, ואת הקורסים שאנחנו עובדים עליהם כרגע.

חלק א' של הקורס - חינם!

המטרה של חלק א’ היא להכניס אותך לעולם המסחר בשוק ההון. אנחנו רוצים ללמד אותך את כל המושגים שצריך לדעת, איך לקרוא גרפים, פקודות שונות, תפעול של מערכת המסחר, איך המסחר עובד, איך להגן על עצמך מפני הפסדים, אין לנהל סיכונים ועוד.
אחרי חלק א’ של הקורס יהיה לך את כל הידע שצריך כדי להתחיל לסחור. הקורס מלא בהרצאות תיאורטיות והדגמות מפורטות שיראו לך איך לסחור מ-א’ ועד ת’. אם תפסנו אותך באמצע תהליך הרשמה ותשלום על קורס של גוף אחר – STOP! אין שום סיבה לשלם אלפי שקלים על משהו שאפשר לקבל אצלינו בחינם לגמרי. הרווח העיקרי שלנו לא מגיע מללמד.

חלק ב' של הקורס - 3,900 ₪

בזמן שחלק א’ מלמד איך לסחור ולמזער הפסדים, חלק ב’ מלמד איך להרוויח בפועל. בן וסרמן הולך ללמד אותך את כל הטכניקות, השיטות והסודות שבזכותם הוא הגדיל את חשבון המסחר שלנו ביותר מ-5,000%. הדרך היחידה להגדיל חשבון קטן ללא מינוף של כמה אלפי דולרים בודדים לחשבון ענק של עשרות, מאות ומיליוני דולרים, היא מסחר במניות בפני סטוקס. למעשה, הרוב המוחלט של הסוחרים שהתחילו מחשבון קטן והגיעו לרווחי ענק תוך זמן יחסית קצר, עשו את זה באמצעות מסחר בפני סטוקס – וזה בדיוק מה שאנחנו הולכים ללמוד כאן.

תשאלו למה טרייד טרייב?

100% אמינות

אנחנו היחידים בתחום שלא מוכרים חלומות של התעשרות קלה, ואומרים את הדברים בדיוק כמו שהם: רוצה להצליח? תצתרך להשקיע ולהתמיד לאורך זמן. כמה זמן? כמה שידרש. מסחר בבורסה הוא עבודה לכל דבר, רק שלהבדיל מעבודה רגילה, אין פה תקרת שכר. ובדיוק כמו בכל עבודה – צריך להשקיע כדי לראות תוצאות.

100% שקיפות

בן הוא המנטור היחיד בארץ שמתפרנס ממסחר בבורסה ולא, הוא לא מעלה סרטונים ליוטוב בחשבון דמו שבו הוא לכאורה מרוויח (כמו ש-99% עושים), אלא יכול לספק הוכחות לכל מה שהוא עושה.

100% תמיכה ואכפתיות

חברי הקהילה והתלמידים שלנו הם מעל לכל. אנחנו עובדים מסביב לשעון כדי לספק מענה בצ’אט, במייל ובטלפון לכל שאלה, בעיה, התייעצות, וכו’. שירות הלקוחות שלנו הוא מהאיכותיים והמהירים בארץ, וחברי הקהילה מקבלים מענה לעתים תוך דקות ספורות.

הקורס של הסוחר האגדי פניווייל - 6,900 ש"ח

שמעת על סוחרים שמרוויחים יותר מ-100,000 בחודש וגם מראים קבלות בצורה שקופה לחלוטין? ברור שלא. אין מה לעשות - 99% מהמנטורים בארץ לא מרוויחים כסף ממסחר בבורסה, וכמעט כל מי שטוען אחרת, אף פעם לא הוכיח את זה בצורה שקופה 100%, וכמו שאתם בטח מבינים - מי שלא מראה יש לו כנראה מה להסתיר. אבל פניווייל, התלמיד הכי מצליח של טרייד טרייב, מספק קבלות לכל הרווחים שלו בצורה חד משמעית שאי אפשר לערער עליה.

בקורס שלו, פניווייל ילמד אתכם את כל השיטות שהוא משתמש בהן כדי להרוויח על בסיס קבוע סכומים של 6 ספרות בחודש, כל חודש. מדובר בקורס ה-OTC הראשון והיחיד בעולם, של אחד מ-3 הסוחרים הכי טובים בישראל, ובין הטובים בעולם.

תוכנית לימודי ביטקוין ומטבעות דיגיטליים - קורס בסיס + פרימיום 6,900 ש"ח

אחד התחומים שמעלים הכי הרבה שאלות וספקולציות בעולם ברגע הוא תחום המטבעות הוירטואלים – לרוב המולחט של הסוחרים אין מושג מה הולך שם, מה קורה מאחורי הקלעים ואיך כל העסק הזה עובד. לכן מצאנו משקיע ישראלי בתחום המטבעות הדיגיטליים, ש(תחזיקו חזק) עשה רווח של 39,900% על ההשקעה שלו – פי 400! והוא הולך ללמד את קורס המטבעות הדיגיטליים היחיד מסוגו בארץ!

קורס השקעות ערך והשקעות לטווח ארוך - בקרוב!

יצא לך לראות פרסומות לקורסים להשקעות ערך או טווח ארוך בעבר? כמובן. אבל בכמה מהקורסים האלה, המרצה היה:

  • ראש המחלקה לייעוץ השקעות בבנק לאומי?
  • דירקטור ההשקעות בבנק לאומי?
  • מנכ”ל בנק לאומי בדרום אמריקה?
  • מנכ”ל חברת ההשקעות של בנק אגוד?
  • מנכ”ל חברת ניהול הנכסים של בנק ירושלים?
  • מנכ”ל בית ההשקעות של מזרחי טפחות EMDA?
  • אדם שניהל בית השקעות פרטי משלו עם יותר מ100,000,000 (מאה מיליון) ש”ח?

מצאנו מישהו שהוא כל זה ביחד! הקורס הזה בתהליכי בנייה ויעלה בעתיד.