קורסים

חלק א' של הקורס - חינם!

המטרה של חלק א’ היא להכניס אותך לעולם המסחר בשוק ההון. אנחנו רוצים ללמד אותך את כל המושגים שצריך לדעת, איך לקרוא גרפים, פקודות שונות, תפעול של מערכת המסחר, איך המסחר עובד, איך להגן על עצמך מפני הפסדים, אין לנהל סיכונים ועוד.
אחרי חלק א’ של הקורס יהיה לך את כל הידע שצריך כדי להתחיל לסחור. הקורס מלא בהרצאות תיאורטיות והדגמות מפורטות שיראו לך איך לסחור מ-א’ ועד ת’. אם תפסנו אותך באמצע תהליך הרשמה ותשלום על קורס של גוף אחר – STOP! אין שום סיבה לשלם אלפי שקלים על משהו שאפשר לקבל אצלינו בחינם לגמרי. הרווח העיקרי שלנו לא מגיע מללמד.

חלק ב' של הקורס - 3,500 ₪

בזמן שחלק א’ מלמד איך לסחור ולמזער הפסדים, חלק ב’ מלמד איך להרוויח בפועל. בן וסרמן הולך ללמד אותך את כל הטכניקות, השיטות והסודות שבזכותם הוא הגדיל את חשבון המסחר שלנו ביותר מ-5,000%. הדרך היחידה להגדיל חשבון קטן ללא מינוף של כמה אלפי דולרים בודדים לחשבון ענק של עשרות, מאות ומיליוני דולרים, היא מסחר במניות בפני סטוקס. למעשה, הרוב המוחלט של הסוחרים שהתחילו מחשבון קטן והגיעו לרווחי ענק תוך זמן יחסית קצר, עשו את זה באמצעות מסחר בפני סטוקס – וזה בדיוק מה שאנחנו הולכים ללמוד כאן.

את חלק ב’ יש לרכוש אך ורק בתנאי ש:

  1. סיימת והבנת ב-100% את חלק א’ של הקורס.
  2. הגעת למסקנה שמסחר בבורסה הוא תחום שמדבר אליך.
  3. עברת על העמוד שבו אפשר לבדוק את ההתאמה שלך אלינו – לחץ כאן אם לא.

שים לב! לרכוש את חלק ב’ ניתן רק דרך אזור המשתמשים, שאליו ניתן להירשם דרך הכפתור הכתום שלמטה.

תשאלו למה טרייד טרייב?

100% תמיכה ואכפתיות

חברי הקהילה והתלמידים שלנו הם מעל לכל. אנחנו עובדים מסביב לשעון כדי לספק מענה בצ’אט, במייל ובטלפון לכל שאלה, בעיה, התייעצות, וכו’. שירות הלקוחות שלנו הוא מהאיכותיים והמהירים בארץ, וחברי הקהילה מקבלים מענה לעתים תוך דקות ספורות.

100% שקיפות

בן הוא המנטור היחיד בארץ שמוכן להראות לתלמידים את חשבונות המסחר שלו עם חתימה של הברוקר. לא, לא סרטונים ביוטוב בחשבון דמו שבו הוא לכאורה מרוויח (כמו ש99% עושים), אלא מסמך רשמי של הברוקר שמראה את הרווחים של בן מהשנים האחרונות.

100% אמינות

אנחנו היחידים בתחום שלא מוכרים חלומות של התעשרות קלה, ואומרים את הדברים בדיוק כמו שהם: רוצה להצליח? תצתרך להשקיע ולהתמיד לאורך זמן. כמה זמן? כמה שידרש. מסחר בבורסה הוא עבודה לכל דבר, רק שלהבדיל מעבודה רגילה, אין פה תקרת שכר. ובדיוק כמו בכל עבודה – צריך להשקיע כדי לראות תוצאות.

קורס השקעות ערך והשקעות לטווח ארוך - בקרוב!

יצא לך לראות פרסומות לקורסים להשקעות ערך או טווח ארוך בעבר? כמובן. אבל בכמה מהקורסים האלה, המרצה היה:

  • ראש המחלקה לייעוץ השקעות בבנק לאומי?
  • דירקטור ההשקעות בבנק לאומי?
  • מנכ”ל בנק לאומי בדרום אמריקה?
  • מנכ”ל חברת ההשקעות של בנק אגוד?
  • מנכ”ל חברת ניהול הנכסים של בנק ירושלים?
  • מנכ”ל בית ההשקעות של מזרחי טפחות EMDA?
  • אדם שניהל בית השקעות פרטי משלו עם יותר מ100,000,000 (מאה מיליון) ש”ח?

מצאנו מישהו שהוא כל זה ביחד! הקורס הזה בתהליכי בנייה ויעלה בעתיד.

קורס ביטקוין ומטבעות דיגיטליים / וירטואלים - בקרוב!

אחד התחומים שמעלים הכי הרבה שאלות וספקולציות בעולם ברגע הוא תחום המטבעות הוירטואלים – לרוב המולחט של הסוחרים אין מושג מה הולך שם, מה קורה מאחורי הקלעים ואיך כל העסק הזה עובד. לכן מצאנו משקיע ישראלי בתחום המטבעות הדיגיטליים, ש(תחזיקו חזק) עשה רווח של  39,900% על ההשקעה שלו – פי 400! והוא הולך ללמד את קורס המטבעות הדיגיטליים היחיד מסוגו בארץ!

פרטים בקרוב.