מניות היום 02.02.2018 CVO, OPGN, BSPM

CVO  – אתם יכולים לראות את ההתרסקות של המניה מ $1.40 עד למחיר של $0.67. ההתרסקות מתרחשת עקב שהחברה נמצאת בתהליך של פשיטת רגל והם הגיעו לסיכום עם הDEBT HOLDERS שהוא רע למשקיעים אבל טוב ל Debt Holders זה כמובן יקטין את החוב של החברה אבל יפגע במשקיעים ולכן המניה מדרדרת למטה, מאזור ה $1.40 עד $0.67, מעניין יהיה לראות לאן המניה תגיע.- אפשר לראות תמיכה ב 0.60, המניה לא ירדה מתחת לנקודה הזאת – ויהיה שווה לראות מה המניה תעשה. האם יהיה bounce  או שתמשיך להדרדר.

OPGN  – עוד מניה שנמצאת בירידות היום היא מניית OPGN. יורדת לאור Offering שהחברה ביצע, החברה הוסיפה עוד 12 מיליון לתוך השוק. מדובר בכמות של מעל 3 מיליון מניות במחיר של $3.25 ולכן המניה כרגע מדרדרת אפילו מתחת למחיר של הOffering. עכשיו השאלה היא האם יכול להיות Bounce לכיוון $3.25 או שהמניה תמשיך להדרדר לאור הOffering  שהחברה מבצעת.

BSPM   – ונסיים בBSPM  ששימו לב שמזנקת ללא חדשות כבר תקופה. היא זינקה עם ווליום מאוד גדול עד $6 ואז הידרדרה ל$3 ואז מחזיקה תמיכה ב$2.75 ומסיימת את יום חמישי ב $3.77, בעצם אנחנו רואים כאן מגמה מאוד חיובית ומעניין לראות למה יש כזה ווליום גדול לעומת הממוצע של המניות. כרגע אין חדשות אבל יכול להיות שמשהו מרתחש, הפלואט מאוד קטן וההתפרצויות יכולות להיות מאוד גדולות.מאמרים קשורים