מניות היום 05.02.2018 TOPS, CAPR, EYES

5 לפברואר 2018 והמניה הראשונה שנסתכל עליה זאת מניית TOPS, שעלתה על סמך דוח רבעוני חיובי. המניה, כפי שאתם רואים בdaily candles מבצעת הרבה מאוד רוורס ספליטים במהלך הדרך וזאת מניה שנמצאת במצב כלכלי קשה והיא מאוד בעייתית, אבל כרגע יש עליה והיא על סמך דוח רבעוני חיובי, שהתפרסם עוד ביום שישי במהלך האפטר האורס. שימו לב למה שהתרחש שם:

התפרסם הדו"ח, המניה עולה, יורדת לאזור ה-$0.20, שומרת שם על תמיכה יפה ואז מתפרצת למעלה.

היום במהלך הפרה מרקט נוגעת ב$0.37 ומשם מתרסקת.

כרגע, אפשר להגיד, היא מוצאת לעצמה תמיכה באזור ה-$0.28.

השאלה הגדולה היא אם המניה הזאת- שהיא מניה שבאמת יש עליה כל כך הרבה שורטיסטים וכל עלייה שלה בסוף היא מתרסקת למטה- האם הפעם משהו ישתנה? האם הפעם יש משהו שונה והמניה באמת תפרוץ למעלה או שגם הפעם, כמו כל הפעמים הקודמות, התמיכות האלה ישברו, כי רוב הסוחרים כבר נכוו מהמניה הזאת וכבר יודעים שזאת מניה מסוכנת ויורידו אותה בחזרה למטה מאיפה שהיא התחילה.

אז, מניה מאוד מאוד מסוכנת, שווה לעקוב ולבדוק מה מתרחש.

מניה נוספת שעולה היום זאת מניית CAPR שעולה על אישור של ה-FDA על רכיב ספציפי בטיפול. הFDA נתן להם אישור על זה ולכן המניה מזנקת היום. אנחנו יכולים לראות כרגע שהווליום הוא לא הכי גבוה. המניה כן מזנקת מאזור 1.90 ל2.20, לא משהו רציני. גם אם אתם למשל רוצים להכנס בשורט ב2.20 אז כרגע הפוטנציאל לרווח הוא נמוך בכל מקרה. גם אם המניה תרד, היא תרד לאזור $1.90. כלומר, הרווח הוא לא רווח מטורף כי סך הכל המניה עלתה ברגע זה מאזור ה12% , וזה מעט מידי, האם היא יכולה לעלות מעל? זאת שאלה טובה. השאלה כמה הרכיב הזה חיוני כי זה גם ככה כיוון שכבר מתמשך, פשוט שינוי לרכיב נוסף אושר ע"י ה-FDA אז זה יכול מאוד להשתנות, צריך לבדוק מה יגידו הסוחרים עצמם, כי כרגע הסוחרים לא כל כך מתלהבים- הווליום לא גבוה במהלך הפרה- מרקט.

ונסיים עם מניית EYES שעולה על סמך כך ש-30 שתלים שלהם בעצם הושתלו במערכת של הeyes, בעצם בטיפול לעיניים. הושתלו ברמה העולמית, ב-worldwide, במהלך הרבעון האחרון של 2017 ולכן יש זינוק של המניה.

זה לא משנה משהו כל כך בחברה, זה סך הכל נתון של החברה שאומרת מה היא עשתה, מה ההצלחה שלה במהלך הרבעון. היו כמה סוחרים שהתלהבו. המניה מזנקת, אמנם לא מזנקת בצורה קיצונית, מדברים פה על אזור ה-10% רווח, לא משהו רציני במיוחד. הווליום נמוך.

וזהו חברים בינתיים אין משהו מיוחד היום. כרגע די שקט כשTOPS מובילה עם הווליום החזק שלה והיא מובילה את מהלך הפרה מרקט.

Related Articles

Responses

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *