מניות היום 05.03.2018 CLSD, ONTX, DERM

 

המניה הראשונה שנסתכל עליה היום היא CLSD, שכרגע עולה על סמך Phase 3 מוצלח. אתם יכולים לראות זינוק באזור של ה $8.50. זה עלה לאזור ה-$9.65, קרוב ל-$10. שימו לב מה מתרחש אצלנו כאן. היו כאן אזורי התנגדות באזור ה-$12.50, ולעומת אזורי התמיכה באזור ה-$11.90. היתה גם תעלה שהתמקדה ברוב הפרי-מרקט. ואז היתה פריצה. המניה פורצת את ה-$12.50 וכרגע נמצאת מעל, כאשר יש התנגדות חדשה באזור ה-$13.23. אתם יכולים לראות את זה בגרף. כרגע המניה יורדת שוב, אבל השאלה היא אם אזור התמיכה החדש יחזיק מעמד. מאוד שווה לעקוב אחרי המניה הזאת. פייז 3 מוצלח, וכמובן גם ווליום של מעל מיליון במהלך הפרי-מרקט. לכן חייבים לעקוב אחרי המניה ולראות עד לאן היא יכולה להגיע.

 

מניה נוספת שעולה היום היא ONTXאנחנו מדברים על עלייה של 15%, 316,000 ווליום. היא עולה מפני שהם הולכים לבצע שיווק לאחד הטיפולים שלהם שנמצא ב-Phase 3. הם מאוד מאמינים שזה יצליח ולכן הם עושים שיווק. שימו לב איפה היא היתה ואיפה היא נמצאת כרגע. ההתלהבות היא עדיין לא כזאת גדולה, אבל השאלה היא מה הולך לקרות לאור השיווק של התרופה כבר עכשיו: פייז 3, אך עדיין לא אושרה. האם זה אומר שהם בעצם רומזים לנו על עתיד התרופה? האם היא באמת הולכת להיות משווקת באמת? מאוד מעניין ושווה לעקוב!

ומניה שלא מצליחה לעבור את Phase 3: DERM. שימו לב: המניה היתה שווה 24$, והיא התרסקה לאזור של ה-5$. אבל משם בגלל הירידה הכל כך חדה היה צפוי שתגיע עליה, ואכן היא הגיעה. מי שהצליח להיכנס בתחילת היום בסוף ההתרסקות, הרוויח. גם אחרי העלייה המניה שומרת על תמיכה באזור ה-$7.27 וממשיכה לעלות. אפשר היה לבצע אחלה רווח בתור התחלה. עכשיו שווה לעקוב: האם המניה יכולה להמשיך לטפס לאור הירידה הדרסטית הזאת או שמכאן נראה ירידה נוספת חזרה לאזורים שמהם היא באה?

Responses

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *