מניות היום 06.02.2018 ARGS, TROV, BIOA

שלום חברים היום ה6 לפברואר 2018 אנחנו נמצאים במניות היום!

אז ככה:

ARGS – שקיבלה חדשות חיובית על כך שהם secured an option to license a group of fully human PD1 antibodies מה שאומר שיש להם פה אופציה של רישוי למכשור מסויים, ולכן המניה מזנקת, ושימו לב שהוא מזנקת כבר במהלך הAfter hours, הווליום הוא לא מרשים במיוחד וגם היום אנחנו מדברים על ווליום של 13,000, מה שמצביע על כך שהסוחרים לא לקחו את החדשות בצורה כל כך חיובית, או מושפעים מהחדשות האלה יותר מדי. ונכון לעכשיו במהלך הPre Market אין לנו ממש איזורי תמיכה והתנגדות כי אין מספיק ווליום, אבל אנחנו כן צריכים לדעת שהיו חדשות חיוביות ושווה לעקוב אחרי המניה ולבדוק האם במהלך הPre Market יכנס הווליום והסוחרים יתחילו לקלוט את המניה הזאת.

TROV – מניה שבדיוק עכשיו עולה שהכריזה על המטופל הראשון שלהם שסיים את כל הסבב של קבלת התרופות בשביל לבדוק אם טיפול מסויים פועל או לא, אז אין כרגע תשובה חד משמעית, אבל הוא סיים את כל הטיפולים ולכן יש את ההייפ הראשוני ואפשר לראותאת הווליום שכרגע גדל, ושווה לעקוב גם אחרי המניה הזאת ולבדוק איך בעצם החדשות האלה הולכות להשפיע. אם אנחנו מסתכלים בגרף היומי אנחנו יכולים לראות שהמניה נמצאת דיי בתחתית ויש לה גאפ לסגור עד האיזור של ה$0.50 אז יהיה מעניין לראות אם החדשות האלה מספיק טובות כדי לגרום לגאפ הזה להסגר או שאנחנו נחזור חזרה לאיזור התמיכה שנמצא באיזור ה $0.23.

BIOA – מניה שמתרסקת. התרסקות רצינית לאחר שהם עושים Offering נוסף על סה"כ של $10,000,000 . כמובן המניה מתרסקת חזק למטה, נכנסו מניות חדשות שלה לשוק, אפשר לראות את התמיכה שהייתה לפני ההתרסקות של המניה, והמניה כבר מגיעה ל$0.1990 עכשיו השאלה הגדולה היא האם אנחנו יכולים לראות היום אולי Bounce  חזרה למעלה, או שהמניה תתחיל להתרסק מאיפה שהיא היום. בכל מקרה לפי איך שזה נראה עכשיו, המניה תצתרך לעבור Reverse Split כדי להשאר בבורסת NYSE.

Responses

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *