מניות היום 12.02.2018 INFN, CTRV, RNN

שלום חברים!

כאן מניות היום ה12 לפברואר 2018.

INFN – אפשר לראות שהיא עולה כבר כמה ימים אחרי שיצא דו”ח רבעוני חיובי. מאז שיצא הדו”ח הרבעוני, המניה מתחילה לעלות ופורצת את הגבולות של ה$7, אחרי זה עוברת את ה$8.50 ועכשיו היא כבר נמצאת ב$9.50 ויכולה אפילו לסגור תאורטית גאפים של $10 ומעלה, השאלה היא האם עדיין יש דלק למניה הזאת. אחרי כמה עליות רצופות, אנחנו רואים פה כבר 4 ימים ירוקים רצופים, האם אנחנו הולכים לראות עכשיו גם יום חמישי ירוק? זאת מניה עם פוטנציאל טוב לפוזיציית לונג, כי בסופו של דבר היא יכולה אולי להגיע לאיזורים של ה$12.50 ששם יש התנגדות רצינית שכבר מספר פעם התנגשה, או שהיא יכולה באותה הקלות לרדם חזרה ל$6 – הרווח יכול להיות משני הצדיים. אם אנחנו מסתכלים בנק של דקה אפשר לראות שאין הרבה ווליום, ואפשר לראות שגם אחרי המסחר אין הרבה ווליום, כלומר רק במסחר עצמו המניה מבצעת את התזוזה שלה, והשאלה הגדולה היא מה הולך להתרחש? אז באמת שווה לעקוב אחרי המניה, לבנות את התכנון המתאים, ואפשר להרוויח יפה מאוד על מניית INFN.

CTRV  – מניה עם FLOAT לא כזה קטן של 72 מיליון, אבל אפשר לראות את הזינוק שהתרחש היום, זינוק על כך שיש אישור מהFDA על אחד הטיפולים של CTRV. לכן המניה מזנקת למעלה, ואנחנו כרגע רואים ווליום שמתחיל להתגבר אבל לא ווליום מספיק גדול, אין לנו אפילו בסיס לאיזורי תמיכה והכתנגדות, אבל אנחנו כן יודעים שהFLOAT גדול, וכשאנחנו מסתכלים על המניה באופן כללי, התזוזות הן לא תזוזות גדולות. היו כמה פעמים של תזוזות מאוד קיצוניות עם ווליום מאוד גדול, אבל השאלה היא האם החדשות האלה מספיקות בשביל לגרום לדחף רציני ולסוחרים להתנפל על המניה הזאת ולבצע החלפת ידיים מאוד מהירה, כי הFLOAT הוא של 72 מיליון וזה אומר שיש הרבה מוכרים והרבה אנשים שירצו לקנות בכמעט כל מחיר. אז צריך לעקוב אחר המניה, לראות אם יש תזוזה והאם החדשות האלה מספיקות בשביל לגרום לתזוזה רצינית במניה.

RNN – בדיוק עכשיו קופצת, ממש לפני כמה דקות החברה מדווחת על כך שהיא ממשיכה בטיפול של הPHASE 2 CLINICAL TRIALS של טיפול שנקרא RX3117 והם פשוט מעדכנים שכרגע יש התקדמות בטיפול, לא הצלחה או כישלון, אלא טיפול שמתרחש והכל הולך כשורה אז שווה לעקוב ולראות איך הסוחרים יגיבו על כך שיש המשכיות לפיתוח של הטיפול, שזה טיפול לריפוי סרטון, אבל אין פה דיבור על הצלחה או כשלון.מאמרים קשורים