מניות היום 13.02.2018 KDMN, CATB, IMUC

שלום חברים,

כאן  מניות היום 13 לפברואר 2018.

KDMN - עלתה אתמול במהלך הAFTER HOURS על חדשות חיוביות בPHASE 2. כשאנחנו הולכים לגרף היומי אנחנו יכולים לראות שהמניה הגיע ל$7.25 כשהיא נמצאת במגמת עליה כבר תקופה. מאזורים של $3.50 היא הגיעה לאזורים של $5 ואז קצת ירדה מתחת ל$5, עלתה שוב מעל ל$5 אחרי החדשות החיוביות, ואפשר לראות שתקופה ארוכה היא לא הייתה באזורים האלה ועכשיו היא חוזרת לשם. היום הPRE MARKET התחיל באדום, ואנחנו יכולים לראות שבמהלך הPRE MARKET המניה  יורדת למטה וכרגע נמצאת ב$5.73 והשאלה היא איך הסוחרים יגיבו על כך שהחברה קיבלה חדשות חיוביות על PHASE 2? האם בסופו של דבר יהיה פוש נוסף למעלה? או שמכאן תהיה ירודה? כרגע אין לנו אזורי תמיכה או התנגדות במניה, אבל שווה לעקוב לאור הPHASE 2 חיובי, השאלה היא האם יכנס ווליום, ומה הולך להתרחש?

CATB - מקבלת ממש לפני דקות ספורות חדשות על הצלחה במחקר שהם עושים, בעצם גורמים לשרירים אצל ילדים שיש להם בעיות שרירים, לעצור את תהליך הפגיע בשרירים, ויש שיפור רציני, אבל זה עדיין לא הסוף של הPHASE ומדובר על התקדמות בתהליך. הם גילו שיש שיפור ניכר במטופלים ולכן המניה מזנקת למעלה, ואחרי זה יש לנו מימוש רווחים מהיר, ועכשיו השאלה האם המניה הולכת לזנק? אם אנחנו מסתכלים בגרף היומי אנחנו רואים שהמניה נמצאת בהתדרדרות, וכבר תקופה שלא היו חדשות רציניות. פעם שעברה שהיו חדשות רציניות המניה הגיעה כמעט ל$5 ועכשיו הנה קיבלנו חדשות, והשאלה היא כמה הן רציניות ואיך הסוחרים הולכים להגיב אליהן אחרי שהמניה הזאת חוטפת מכות על ימין ועל שמאל בתקופה האחרונה?

IMUC - שמדווחת על כך שהיא מסיימת עם $6.6 מיליון עם כסף ביד ברגע זה, בגלל הOffering שהיה להם לפני זה, שבו הם קיבלו $5.8 מיליון ובעצם בעזרת הOffering הם נמצאים במאזן דיי חיובי, במיוחד בשביל חברת ביוטק. ואפשר לראות שהמניה מזנקת למעלה, מגיעה עד $.0.30 וכרגע היא ב$0.28 ואין יותר מדי ווליום ואין יותר מדי מה להסיק ברגע זה, אבל לעקוב אחרי המניה, לעקוב אחרי הווליום, ולבדוק האם החדשות האלה יגרמו לסוחרים להאמין יותר בחברה בזכות החוזק הפיננסי שמתחיל להתפתח בה, שיכנסו למניה וידחפו אותה למעלה, או שכמו בשאר הימים נראה ירידה איטית למטה - מהאזורים של $0.35 המניה התדרדרה ל$0.2250 ובאופן כללי אפשר לראות שחוץ מזינוק אחד מאוד רציני, המניה דיי שומרת על עצמה באותם השלבים ולא מבצעת זינוקים מטורפים. ואם אנחנו מסתכלים אפילו יותר אחורה אנחנו רואים שהמניה נסחרה במחירים גבוהים אפילו יותר, אבל מהמחירים האלה היא התרסקה, ועכשיו היא מדשדשת בתחתית.

Responses

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *