מניות היום 16.02.2018 VII, ENPH, APRI

שלום לכולם, כאן מניות היום 16 לפברואר 2018.

VII - פלואט של 8,000,000 עם חדשות טובות – החברה קיבלה רשות להתקין מערכת רשתית של מעקב במטרופולין במקסיקו, במספר ערים במקסיקו – מה שיוסיף הרבה כסף לחברה. המניה מתחילה לזנק ואנחנו מדברים על זינוק של מעל 50% רק בAFTER HOURS ובPRE MARKET ואפשר לראות איזה זינוק יפה היה. היום יש קצת פחות VOLUME אבל הוא מתחיל להתגבר עכשיו ככל שאנחנו מתקרבים לשעות המסחר. שווה לעקוב אחרי המניה, אומנם בגלל הVOLUME הנמוך אין עדיין קווים של תמיכה והתנגדות אבל אם אנחנו נסתכל בגרף היומי, נוכל לראות שיש התנגדות באזור של $0.6 וחשוב לקחת את זה בחשבון, כי היא מאוד קרובה כרגע לאזור הזה.

ENPH – מניה שמזנקת עם VOLUME נמוך בזכות שיתוף פעולה עם חברת PANASONIC שבוודאי כולנו מכירים. בעקבות שיתוף הפעולה המניה מתחילה לזנק, זינוק יחסית קטן. חשוב לשים לב לאזור ה$3.25 שהוא האזור שבו נראה שיש למניה בעיה לעבור אותו. ומצד שני תמיכה באזור ה $2. שווה לעקוב אחרי המניה – אחרי הכל שיתוף פעולה עם PANASONIC. עם זאת לפי איך שזה נראה עכשיו, אין הרבה VOLUME במניה אז אין לדעת לאן זה ילך.

APRI – קריסה מטורפת של המניה לאחר שהFDA לא אישר את הטיפול "VITAROS" שהם ניסו לפתח. אבל בסופו של דבר הFDA החליט להוציא ידיעה שבמצב הנוכחי הוא לא מאשר את הטיפול ומה שAPRI צריכים לעשות הוא לעבוד ביחד עם הFDA כדי לראות מה אפשר לעשות לגבי זה כדי כן אולי לקבל את האישור בעתיד, מה שיכול לקחת כמה חודשים ואפילו כמה שנים, עד שהחברה תיצור מוצר שיקבל את האישור של הFDA. מה שקורה כרגע הוא קריסה מוחלטת של אזור ה73%.

Responses

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *