מניות היום 20.02.2018 ACHV, CVRS, RAD

שלום לכולם, כאן מניות היום 20 לפברואר 2018.

ACHV – כפי שאפשר לראות המניה מתחילה בזינוק גדול כרגע ב$1.94 על סמך זה שהחברה מפרסמת חדשות – טרום חדשות רשמיות, מהPHASE 1/2 של החברה, ששם הם אומרים שהתוצאות המקדימות חיוביות. שימו לב שאלו הן לא התוצאות הסופיות, אבל לפי מה שהם אומרים האופק נראה ירוק, ולכן יש זינוק. הVOLUME  לא כל כך גדול אבל המניה בכל זאת מזנקת בצורה יפה, אנחנו מדברים כרגע על זינוק של 36% שזה באמת מרשים. אם אנחנו מסתכלים על הגרף היומי אפשר לראות שהמניה לא נמצאת הרבה באזורים האלה והפעם היא נתנה GAP UP מאוד יפה וזינקה לאור החדשות. ועכשיו לשאלה המרכזית:  האם המניה תחזיק מעמד לאור החדשות האלה או לא? שווה לעקוב.

CVRS – עולה לאחר שהFDA נתן לה אישור להשתמש במערכת הרובוטית שלהם – והם יכולים להתחיל להשתמש בה. כרגע לא מדובר על VOLUME  גדול במיוחד, והזינוק כרגע עומד על 18% במניה, ושווה לראות מה הולך להקרות לאור החדשות. השאלה היא האם אנחנו הולכים לראות GAP DOWN חזרה לאזור של ה$1 – איפה שהמניה הייתה, או שהמניה תנסה שוב פעם להגיע לאזור ה$1.35 ולנסות לפרוץ את האזור הזה. שימו לב שהמניה מגיעה כמה פעמים לאזור $1.40 ולא מצליחה לפרוץ אותו – אולי היום זה יהיה היום שכן לאור החדשות. כרגע זה נראה שלאור הVOLUME הנמוך והGAP UP, המניה נמצאת בדרך למטה.

RAD – מבצעת מיזוג עם חברה אחרת ומזנקת. שימו לב שמדובר במעל מיליארד (!!!) בFLOAT – מספר גדול מאוד. עם זאת התנועות בגרוף היומי הן לא גדולות בכלל, אבל לאור החדשות האלה יש זינוק משמעותי. השאלה היא מה יקרה כשהמסחר יתחיל וכל הסוחרים יכנסו – מה הולך לקרות במניה שיש לה FLOAT כל כך גדול? אנחנו רואים כרגע שהיא הגיע בשיא שלה ל$2.83 עם מימוש רווחים רציני שבא לאחר מכן, וכרגע היא ב$2.68. אז, האם שווה לשקול כניסה למרות המיזוג, לאור הFLOAT הגדול שיש לה?מאמרים קשורים