מניות היום 21.02.2018 TTPH, ANTH, TTS

שלום חברים כאן מניות היום 21 לפברואר 2018.

TTPH – אתמול בAFTER HOURS שחררו חדשות על שיתוף פעולה אקסקלוסיבי, ואפשר לראות את הזינוק של המניה לאור החדשות. בסופו של דבר לא מזנקת יותר מדי ואפשר לראות שגם היום יש סוג של דשדוש – המניה עולה אבל הVOLUME לא כל כך גדול, סה"כ 171,000 כרגע לקראת השעה 15:00 במהלך הPRE MARKET. וצריך לעקוב ולבדוק איך החדשות האלה הולכים להשפיע על המניה ככל שהPRE MARKET הולך להתקדם: האם תהיה נסיקה? ואם תהיה נסיקה איפה יהיה אזור ההתנגדות? או שתהיה התרסקות? במקרה הזה נצטרך למצוא אזורי תמיכה. בכל מקרה, המניה כרגע לא מתפקדת בצורה יוצאת דופן, כן יש עליה, אבל אנחנו מדברים על עליה של סה"כ 10% לכן שווה לעקוב אחרי המניה ולראות מה יכול להתרחש כאן.

ANTH – שמזנקת בזינוק ממש מינורי בערך 8.9% על כך שאחד האנליסטים אמר שהמניה הזאת צריכה להיות שללה $10 ואני נותן לה ציון של BUY. אז כרגע יש רכישות לאור ההמלצה של האנליסט, והשאלה היא האם היא באמת תגיע ל$10 שמזמן היא לא הייתה שם, ובואו לא נשכח שהמניה עברה גם REVERSE SPLIT. עכשיו השאלה הגדולה היא האם האנליסט ששידרג את המניה הזאת באמת יגרום למאסה של סוחרים להיכנס למניה ולהתחיל להעלות אותה לכיוון ה$10? כרגע אין יותר מדי VOLUME והוא עומד על 66,000 ולא יותר מדי סוחרים לפחות ברגע זה מתלהבים מהשדרוג של האנליסט.

TTS – שחררה דו"ח רבעוני שלילי, עם הכנסות קטנות מהצפוי לעומת הרבעון הקודם והמניה מתרסקת. נכון לעכשיו מדובר בכמעט 30% התרסקות – אפשר לראות בגרף היומי איפה היא הייתה ולאן היא התרסקה, כל אזורי התמיכה שהיו במניה פשוט התפרקו בעקבות הידיעה על כך שהחברה נמצאת במשבר וההכנסות שלה הולכות ודועכות.

Related Articles

Responses

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *