מניות היום 22.02.2018 CTRV, MESO, ARQL

שלום חברים כאן מניות היום 22 לפברואר 2018.

CTRV – קיבלה אישור מהFDA לטיפול למחלות ייחודיות לאחד הטיפולים שהם רוצים לעשות. כרגע אנחנו מדברים על 97,000 VOLUME והמניה עולה ב17% אבל אין לנו שום אופציה לדעת מה הולך להתרחש כרגע. אין אזורי תמיכה, אין אזורי התנגדות נורמליים, הכל אפשר לראות בקפיצות וזינוקים מוזרים. אבל שווה לעקוב ולראות לאן היא יכולה להגיע. אפשר לראות שהתנועות במניה הזאת מאוד קטנות מאחר והFLOAT הוא לא הכי קטן שיש, לכן התזוזה היא יותר איטית ולכן שווה לעקות אחרי המניה מה יכול לקרות בCTRV.

MESO – חדשות שיצאו ממש עכשיו מביא לזינוק וירידה במניה, החדשות הן על ההצלחה בPHASE3 בחברה, אפשר לראות את הVOLUME שנכנס והזינוק הלא גדול של 13%, אבל זאת רק ההתחלה ויהיה מעניין מאוד לאן המניה יכולה להגיע לאור ההצלחה. הFLOAT הוא 14,000,000 שזה לא כזה גדול. היה זינוק והיה מימוש רווחים, אולי לא כולם ראו את החדשות כי הן יצאו ממש עכשיו ויהיה מעניין לראות מה הולך להתרחש עם המניה הזאת.

ARQL – עולה על סמך אנליסט שהחליט להגיד: "חבר'ה המניה הזאת אמורה לעלות $5, המחיר כרגע הוא נמוך" ונתן לה UPGRADE. שימו לב שבדיוק אותו האנליסט אמר אתמול את אותו הדבר על ANTH ושהיא אמורה לעלות $10 דולר, מה שגרם לה לתת זינוק מרשים, אז לקחת את זה בחשבון ולעקוב אחרי המניה הזאת, נראה שיהיה מעניין.

Responses

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *