מניות היום 26.02.2018 CNIT, SDRL, NXTD

שלום חברים כאן מניות היום  26 לפברואר 2018.

CNIT – מקבלת הזמנה על סה"כ $1,000,000 על פרסום דרך הענן מחברת HEZE. שימו לב איך המניה נראית בגרף היומי, עכשיו היא נמצאת באזור ה$2.30 כרגע הVOLUME הוא יחסית קטן אנחנו מדברים על סה"כ 11,400 ברגע זה אבל אנחנו גם רק בתחילת הPRE MARKET אז מעניין יהיה לראות איך המניה תגיב בסופו של דבר לאור ההזמנה הזאת – שווה לעקוב!

SDRL – סוף כל סוף מסיימת את הCHAPTER 11. היא הודיעה הרי על פשיטת רגל ובסופו של דבר הגיעו לסיכום כלשהו שיעזור לחברה לצאת מהמצב הקשה שהיא נקלעה אליו ולכן אפשר לראות הזינוק הזה. המניה נכנס למצב קשה עם הזמן – אפשר לראות איפה היא הייתה ולאן היא התדרדרה בסופו של דבר. ולאור המצב הקשה הם הודיעו על פשיטת רגל, ועכשיו הם הודיעו שפשיטת הרגל עברה בהצלחה ויהיה הסדר להחזרת החובות וכל מה שצריך. לכן אפשר לראות את הזינוק במניה הזאת, ואנחנו מדברים על VOLUME יחסית נמוך – 762,000, אבל הFLOAT פה יותר גבוהה מ - למשל מניית CNIT. אפשר לראות שתוך דקות ספורות נקנו הרבה מניות וזה גרם לזינוק הראשוני. המניה הזאת ידעה זינוקים יפים בעבר, והשאלה היא האם החדשות האלה יגרמו לזינוק נוסף במחיר המניה?

NXTD – שאפשר לראות בגרף היומי שהיא עכשיו מזנקת על חדשות שבהן נאמר שהחברה מוציאה אפשרות תשלום נוספת שמרחיבה את אופציות התשלום שלה למכשירי IOT. אפשר לראות את הזינוק שחל במניה וכרגע אנחנו ב180,000 VOLUME, המניה מזנקת עם התנגדות באזור ה$2.59 תמיכה באזור ה$2.50. שווה לעקוב אחרי המניה ולראות האם החדשות האלה מספיק טובות בשביל לגרום למניה לזנק ולפרוץ מעל ה$2.59, או שמכאן היא רק הולכת לרדת למטה.

Responses

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *