מניות היום 31.01.2018 CASC, KONE, DPW

שלום חברים,

אנחנו במניות היום 31 לינואר 2018.

CASC – אני פשוט רוצה להזהיר אתכם על המניה הזאת אם אתם פתאום מתכננים להיכנס אליה לאור הזינוק הגדול לאור הרכישה. חשוב להבין שהרכישה התבצעה במחיר של $10 למניה, כלומר החברה הזאת נרכה במחיר של $10 למניה. מה שאומר שאין סיבה שהמניה תעלה מעל ה$10, ואין סיבה שהמניה תרד למטה מאחר וזה לא משתלם לסוחרים למכור במחיר מופחת, נגיד מ$9.90. המחיר הוא כרגע $9.95 כי הסוחרים שמחזיקים במניה הזאת פשוט מוכרים אותה לתוך הBID של ה$9.95, כי זהו, אין למניה לאן לזוז, החברה הזאת תיבלע בתוך חברה אחרת כי החברה הזאת נקנתה, אז אין טעם במסחר. במידה והייתם בתוך המניה לפני זה וראיתם את הגל הגדול הזה, פשוט תמכרו במחיר של $9.95 ובזה נגמר הסיפור. אבל אם אתם לא במניה ופתאום רואים את החדשות האלה, אז אין טעם להיכנס. זה מה שתראו במניה כל היום במהלך כל הימים עד שאוטומאטית הTicker הזה יעלם, החברה תעלם ותיבלע בתוך החברה שקנתה אותה.

KONE – אתם יכולים לראות שהיא מזנקת ב60%, אפילו הייתה ביותר מ70%, אבל מצד שני זה סה”כ Volume של 16,000, כמעט 17,000. ולמה KONE מזנקת? בגלל שהיא נכנסת לסוג של Merger עם חברה אחרת, עושה Acquisition  והFloat שלה אמור לגדול בזכות זה שהם מתמזגים עם החברה האחרת. בעצם KONE לוקחת חברה אחרת שקשורה לבלוקצ’יין. בעקרון לא ראיתי שום דבר משמעותי בחדשות, וגם הVolume מאוד קטן ובגלל שהFloat כל כך קטן, שימו לב כמה מניות יכולות להקפיץ את המניה ממחירים של $5 אפילו $4 פלוס עד למחירים של $8 דולר. זאת מניה מאוד מסוכנת ובמידה ואין אזורי תמיכה מובנים, אזורי התנגדות מובנים ובכללי תנודתיות במניה הזאת – אין מה לחפש במניה הזאת, כי אתם יכולים להיכנס עכשיו נגיד ב$7.51 אבל אזור המכירה הבא יהיה נגיד $6. אזורי הSpeadים הם מאוד גדולים והמניה מאוד מסוכנת ויש להיזהר ממנה.

DPW – הייתה כוכבת בשבועות האחרונים, במיוחד שהקריפטו היה בעליה. אז DP Holdings היום הודיעו על כך שהם נכנסים, או יותר נכון יש להם עכשיו Subsidiary בתוך החברה (סוג של מחלקה שתתעסק ב: “סופר קריפטו מיינינג”), שמה שהיא עושה עכשיו זה להפעיל Cloud Mining. וזה עוד פעם נראה כמו חדשות סרק שהחברה מוציאה בזמן האחרון, למרות שהקריפטו בדעיכה אבל החברה עדיין יורה חדשות קריפטו וממש רואים שכל ההתעסקות של החברה זה שינויים ומעבר לקריפטו, בנוסף הם רכשו את חברת FlexFear שעדיין לא אומרים בדיוק מה התנאים, אבל היא תהיה חלק מהSubsidiary שגם תתעסק בכל מה שקשור לCloud Mining.   אבל לא יודע, לפי כל מה שאני רואה בתקופה האחרונה ואם נסתכל על הגרף המניות היומי, המניה נמצאת באזור התמיכה ב$2, אבל אף אחת מהחדשות לא גורמת למניה לעשות את הפריצה הנוספת לכיוון ה $5.5. לכן צריך לקחת את זה בערבון מוגבל ולראות איך הסוחרים יגיבו במהלך יום המסחר עצמו ומה הולך להתרחש. כרגע זה לא נראה מרשים במיוחד. ברגע שנתקרב לשעת תחילת המסחר עצמו ולראות איך הסוחרים מגיבים לחדשות, לי אישית זה לא נראה מרשים במיוחד.מאמרים קשורים