קורס ה-OTC של הסוחר האגדי PennyWhale

הסוחר האגדי PennyWhale, שהפך לאושיה בינלאומית בתחום המסחר ב-OTC, מוציא לראשונה קורס שבו הוא יספר את סודות המסחר שלו.

הסוחר היחיד שמראה כניסות. מי שלא מראה - מסתיר.

PennyWhale הוא התלמיד הכי טוב של טרייד טרייב ומרוויח כיום מעל 100,000 בחודש על בסיס קבוע. הוא הסוחר היחיד בעולם שיש תיעוד לכל הכניסות שלו למניות שעלו עשרות, מאות ואלפי אחוזים. תזכרו: מי שלא מראה לכם את הכניסות - יש לו מה להסתיר.

שיחה עם יועץ לימודים תעזור לכם להבין איזו אסטרגיית מסחר היא הנכונה עבורכם, כך שתוכלו לסחור בהתאם להון ולזמן שלכם ותגדילו את הסיכוי למקסם רווחים. מכיוון שלכל אחד מתאימה שיטת מסחר אחרת, חשוב לדבר עם יועץ לימודים, אפילו אם לא תבחר את השיטה שלנו.

להרשמה לשיחה עם יועץ לימודים השאירו את הפרטים שלכם בטופס

יודעים מה אתם רוצים ומעדיפים לא לחכות? קנו עכשיו בכפתור הבא:

200,000 כל חודש.

זה סכום הרווחים (המינימלי) הקבוע של PennyWhale.

תוך שלוש וחצי שנים הפך "פניווייל" מבוגר חלק ב' של הקורס של טרייד טרייב, לסוחר המרוויח מעל 200,000 בחודש!

דגש: כל חודש!

פניווייל הולך לספר הכל על השיטה שלו בקורס OTC מיוחד שהוא ייצר במיוחד לקהילה של טרייד טרייב, ומה שאנחנו קוראים לו - חלק ג'.

ותאמינו שעבדנו מאוד מאוד קשה כדי לשכנע אותו להשקיע זמן ולעשות את הקורס הזה.

בחור צעיר מחזיק את הפנים בתדהמה

בתחילת הדרך של טרייד טרייב אמרנו שהתלמידים שלנו שיתמידו, ילמדו כמו שצריך ולא יוותרו לעצמם, בסוף יצליחו. אכן יש לנו מספר תלמידים שכבר הגיעו לרווחים של עשרות אלפי שקלים כל חודש. ביניהם אפילו דוד קלטינס – כדורגלן של נבחרת ישראל והפועל באר שבע.

אבל ללא ספק "פניווייל" עקף את כולם: תוך 3 וחצי שנים להגיע לרווחים חודשיים של 6 ספרות (בדגש על כל חודש, ולא פעם אחת), זה מאוד מרשים וככל הידוע לנו, הוא הראשון שעשה את זה.

את "פניווייל" רובכם מכירים מאחת מקבוצות הסוחרים הבולטות בישראל בטלגרם (קישור), ויש לו גם לא מעט מעריצים כבר בטוויטר.

יחד איתנו, הוא השקיע ביצירת קורס מאוד איכותי, שילמד אתכם את השיטות שבהן הוא סוחר כדי להצליח. הוא ללא ספק יקפיץ את היכולות של כל סוחר, עם דברים שלא תלמדו באף מקום אחר. לא סתם הוא הפך גם למיני כוכב בינלאומי בתחום.

קורונה = הזדמנות

חשוב לציין שתקופת הקורונה מביאה איתה הזדמנויות חסרות תקדים שלא נראו קודם!

ולא רק תקופת הקורונה עשתה לקהילה שלנו הרבה כסף: כפי שאתה רואה, העולם מייצר המון הזדמנויות עבורנו. עד כמה ההזדמנויות האלה חמות?

לפני 13 חודשים פניוייל פתח תיק מסחר חדש עם $5,891 והוא כבר עומד על יותר מ-12,000% רווח.
מדובר ברווח של מעל 2,000,000 ש"ח תוך פחות משנה.
וזה רק חשבון האתגר, לא החשבון האמיתי.

רק כדי להראות עד כמה שזה קל בתקופה הזאת (יותר מכל תקופה אחרת ב-20 שנים האחרונות). נכון שפניוייל הוא סוחר מיומן, אבל בדיוק בגלל זה אתה לומד ממנו את כל השיטות שהוא משתמש בהן כדי להגיע לתוצאות המטורפות האלה.

את הידע שתרכוש, אף אחד לא ייקח לך.

[תמונה מחשבון "האתגר" של פניוייל: מ-$5,891 ל-$728,375 תוך 13 חודשים]

דמיין מה היה קורה לכסף שלך אם היית משקיע $100 על מניה שקפצה ב-1,000% תוך יומיים? יודע מה, עזוב. בוא נלך על מקרה יותר נפוץ שקורה על בסיס יומי: דמיין מה הייה קורה לכסף שלך אם היית משקיע $1,000 במניה שקפצה ב-500% תוך יום? ואם עוד לא התחלת לסחור בבורסה, זה הזמן להתחיל לחשוב על זה ברצינות. הידע שתקבל בקורס ה-OTC, יהיה כלי הנשק שלך בהשקעות לכל החיים.

כי בחודשים האחרונים למדנו שיעור חשוב - כל אחד מאיתנו צריך לדאוג לעצמו ולא לחכות שהמדינה תדאג לו. אף מעסיק לא יכול להתחייב לדאוג לנו לביטחון תעסוקתי, במיוחד כאשר הוא לא בהכרח יכול לדאוג לעצמו.

ביום אחד יכולים לפטר אותנו ממקום העבודה ולסגור את מקור ההכנסה היחיד שלנו. זה לא פשוט להירדם בלילה, כשאין לך מושג איך לשלם את החשבונות ואין לך חסכונות.

כשמבינים שהממשלה לא באמת תעזור בזמן משבר, כל החלומות לעתיד נעלמים.

לכן אנחנו רואים הרבה יותר צעירים שפונים אל שוק ההון בתקופה האחרונה .כולם מבינים שתלות כלכלית במקום העבודה לא מאפשרת יציבות כלכלית.

הנה למשל כתבה שפורסמה ב"גלובס" ממש בימים האחרונים:

הבעיה היא שאותם צעירים שנכנסים לשוק ההון בימי הקורונה, לא עברו הכשרה מספקת, הם חסרי ניסיון והרפתקנים. הם לא מבינים עד הסוף את התנודתיות של השוק ומה שגורם להם להפסדים מהירים.

הנתון הזה לא מאוד מפתיע. הוא מאשש את מה שכבר עלה מהרבה מחקרים: 4 מכל 5 סוחרים במניות מפסידים כסף בשנה הראשונה שלהם ו-80% מהם מפסיקים לסחור במניות אחרי השנה השנייה.

לכן מי שרוצה לסחור במניות ולהרוויח צריך להבין הרבה יותר את העולם הזה. אחרת מדובר בהימור, לא שונה בהרבה מלשחק במכונות מזל. לאחר למעלה מ-3 שנים שטרייד טרייב קיימת, אנחנו גאים להגיד שבקהילה שלנו יש הרבה אנשים שסוחרים כל הזמן הזה ומרוויחים - וזה אומר הכל!

ידוע שמי שלומד לעומק מגדיל את הסיכויים שלו להרוויח בשוק ההון. הבנה של טעויות שסוחרים אחרים עשו, הכרה מעמיקה של אפשרויות למסחר, הכנה ללחץ הפסיכולוגי שפוגשים בגלל התנודתיות של המניות - כל היכולות האלה משתפרות ככל שלומדים טוב יותר את התחום.

ולמרות שפניוייל מרוויח סכומים מטורפים, חוץ ממנו יש לנו תלמידים שכבר אחרי חודשיים בקורס מראים לנו עסקאות עם רווחים של 3,000 – $4,000. יש כאלה שאפילו מרוויחים יותר, יש כמובן שמרוויחים פחות. יש גם כאלה שמפסידים בהתחלה, וזה בסדר. גם פניוייל הפסיד בהתחלה. לומדים לחתוך את ההפסדים מהר, וללמוד מהם.

שיחה עם יועץ לימודים תעזור לכם להבין לכם איזו אסטרגיית מסחר היא נכונה עבורכם, כך שתוכלו לסחור בהתאם להון ולזמן שלכם ותגדילו את הסיכוי למקסם רווחים. מכיוון שלכל אחד מתאימה שיטת מסחר אחרת, חשוב לדבר עם יועץ לימודים, אפילו אם לא תבחר את השיטה שלנו.

להרשמה לשיחה עם יועץ לימודים השאירו את הפרטים שלכם בטופס

אין קורס ברמה הזאת בשום מקום ואני אחד שלומד כל הזמן והמון תחומים. גם בהייטק וגם בעסקים פרטיים מעולם לא ראיתי דבר כזה שהמנטור סוחר איתנו. חובה על כולנו למצוא נקודות כשל ולהשתפר כל הזמן.יש פה חברה תותחים שעוזרים ללא סוף.קבוצה מדהימה.

- קובי -

אין קורס ברמה הזאת בשום מקום ואני אחד שלומד כל הזמן והמון תחומים. גם בהייטק וגם בעסקים פרטיים מעולם לא ראיתי דבר כזה שהמנטור סוחר איתנו. חובה על כולנו למצוא נקודות כשל ולהשתפר כל הזמן.יש פה חברה תותחים שעוזרים ללא סוף.קבוצה מדהימה.

- דיפסי -

לא רק שהחזרתי את ההשקעה על הקורס. רק אתמול החזרתי השקעה על 4 קורסים ועזבתי רשמית את העבודה. תודה לך פניוייל!

- רומן -

שבועיים וחצי והחזרתי את הכסף על הקורס. גילוי נאות: החשבון מסחר שלי התחיל עם $3,100.

- שי -

שלום חברים כאן בן, רציתי לשתף אתכם בקריירת המסחר שלי. פתחתי לראשונה חשבון מסחר בשנת 2016 מתוך כוונה להשקיע במניות הגדולות לטווח ארוך. מהר מאוד לאחר שהחשבון נפתח והכסף הוזרם לחשבון התוכנית נזרקה לפח ועסקתי רק במסחר יומי. בקצרה אפשר להגיד שעשיתי כמעט כל טעות אפשרית והפסדתי המון כסף. עברה שנה ועברתי לסחור ב-OTC. הלך סביר עד שהחלטתי להתאהב במנייה מסוימת ולהיגרר איתה משפל לשפל תוך כדי RS של 1:500 במשך שנים. ואז הגיעה התפנית, לא זוכר איך אבל הגעתי לקבוצה בטלגרם של "קומנדו בורסה" בסביבות דצמבר האחרון (2020). התחלתי לעקוב אחר הודעות בקבוצה ולסחור פה ושם בקטנה לפי הלך הרוח. נמנעתי מלרכוש ישר את הקורס כי רציתי לראות אם באמת אצליח להיות רווחי. מעריך שלקח לי שבועיים של מסחר עד שראיתי שבאמת זה לא צחוק הדבר הזה וזה באמת אפשרי. ולאחר שרומן, אותו הכרתי לפני כמה שנים בתקופת מסחר ה-OTC הנ"ל, הטיח בפניי שאני צריך לקחת את זה ברצינות כדי להגיע לתוצאות רציניות, החלטתי לרכוש את הקורס. בנקודת הזמן הזו היה לי בחשבון 7,000$, נכון ל-1.1.2021. התוצאות לא איחרו להגיע. כל חודש הייתי רווחי. אומנם לא קלטתי הכול תוך מעבר אחד על החומר, אבל כל יום למדתי משהו חדש, שהיווה בסיס ליום הבא. השילוב של קורס, קבוצה ושאלות במייל עשו את שלהם והפכתי לסוחר טוב מיום ליום. אני מאוד גאה בהישגים שלי בחצי שנה הזו ושמח לבשר שבשיא החשבון עמד על 90,000$ (75,000$ בקיזוז העברה שביצעתי לאחרונה). אצרף גם לספקנים צילום מ-IB נכון לתחילת השנה. כאשר הספקתי מאז לעבור ברוקר.

- בן -

אני לא נוהגת לשתף, אבל אני רוצה להגיד תודה תודה תודה לפניוייל! לא רק שהחזרתי את הכסף על הקורס ביום אחד בשבוע שעבר, אני כבר ברווחים של מעל 5,000 דולר!!!

- אירית -

כדי להגדיל את הסיכוי להצלחה צריך בעיקר התמדה ויישום של האסטרטגיות הנכונות.
אז אם יש לך שאיפה לצאת לפנסיה בשנים הקרובות.
אם מעניין אותך לעשות הכנסה נוספת כדי לקנות דירה או את רכב חלומותיך.
או אם תמיד חיפשת דרך ליצור לעצמך רשת ביטחון כלכלית שכולה בשליטתך...
בשבילנו, מסחר בשוק ההון הוא הדרך היעילה ביותר לגרוף רווחים גדולים ולדאוג לעתיד שלנו.

"היי, אני PennyWhale, הסוחר הכי רווחי בישראל"

במהלך השנים האחרונות עברתי 9 מדורי גיהנום כדי להגיע לרווחים חודשיים שיגרמו לכל בכיר של חברת הייטק בישראל לקנא.

את הדרך הפרטית שלי כסוחר מניות התחלתי לפני 3 שנים, אחרי שעשיתי את קורס חלק ב' של טריייד טרייב.
עצרתי את כל החיים שלי בצד והקדשתי את כל כולי למסחר בבורסה.

כל התהליך לא היה קל, טוב, על מי אני עובד? הוא היה הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים! לא הקשבתי לאף אחד, הלכתי עם הראש בקיר, ועשיתי כל טעות אפשרית שאפשר לעשות. במילים אחרות, הפסדתי הרבה מאוד כסף.

אחרי תקופה ארוכה שבה לא וויתרתי לעצמי (למרות שהיו כמה פעמים שהייתי מאוד קרוב לזה, אפילו כבר התחלתי לשלוח קורות חיים), הגעתי למצב שבו אני מרוויח סכומי כסף עצומים בבורסה. וכיום אני הסוחר היחיד בישראל שמראה קבלות בצורה שקופה לכל עסקה שהוא עושה, וכדי שלא יהיה מקום לטעויות: אני מרוויח יותר כסף ממסחר בבורסה, ממה שכל מנטור בישראל מרוויח ממכירות של קורסים.

ההצלחה שלי לא מקרית.

אחרי שהצלחתי להפוך לסוחר ששוק ההון הוא מקור ההכנסה העיקרי שלו, אני מאמין שהכלים שלי בשוק ההון יכולים לעבוד גם עבורכם.

כואב לי לראות סוחרים שמפסידים את כספם. ועוד יותר כואב לי שיש אנשים שמפסידים כסף בשוק ההון, אבל יש להם את עזות המצח לקרוא לעצמם "מנטורים". ולכן בחרתי ללמד ולהעביר את הכלים להצלחה הלאה.

3 בעיות של קורסים למסחר בשוק ההון

בעיה 1: גובים מחיר גבוה לקורס בסיסי

רוב הקורסים על מסחר בשוק ההון יכולים להגיע לסכום של 5 ספרות. למרות שהם מציעים בתשלום את אותו הדבר שאנחנו מציעים בחינם, בחלק א׳ של הקורס. מי שכבר היה בקורסים כאלה, יודע.חלק א' מוגבל ל-3 ימים לכל נרשם חדש, אבל מי שמצטרף לחלק ב', מקבל אותו ללא הגבלה כמובן.

בעיה 2: 99% מהמנטורים לא מרוויחים כסף

מי שמכיר את תחום לימודי שוק ההון בארץ כמוני, יודע שכמעט כל המנטורים בישראל הם שקרנים: רובם המוחלט לא מרוויח כסף בבורסה, מזייף עם פוטושופ את הברוקר סטייטמנט שלו, לא מראה את הכניסות שלו (מי שלא מראה - מסתיר). פניוייל הוא המנטור היחיד והראשון בישראל יש עדות וקבלות לכל פעולה שהוא עושה.

בעיה 3: כדי להרוויח חייבים להשקיע סכומים גבוהים

ברוב שיטות המסחר מלמדים להשקיע או לסחור במניות כמו אפל ופייסבוק , וצריך הרבה כסף כדי להשקיע בכמה מניות בודדות בחברות הללו ולרוב העמלות אוכלות את הרווח. ב-OTC אפשר לסחור בסכום של $500, ואפילו פחות ולייצר רווחים יפים.

ושוב: הכי גרוע זה ש-99% ממי שמלמד את הקורסים האלה לא מרוויח סכומים משמעותיים בבורסה (אם בכלל).

השיטה של PennyWhale למסחר במניות OTC
היא הדרך המהירה לעקוף את הבעיות האלו

זו השיטה שבה פניוייל סוחר כדי לעשות מהלכים של אלפי אחוזים, וזו השיטה שבאמצעותה אגב,
הוא לקח תיק חדש של 25,000 ש"ח בתקופת הקורונה והגדיל אותו תוך 3 חודשים ביותר מ-1,000%,
רק כדי להראות מה תקופת הקורונה מאפשרת - וזה המון, כי המניות קופצות.

מניות OTC הן מניות של חברות קטנות שהמסחר בהן דליל והמחיר שלהן נמוך מאוד (פחות מ-$0.01 למנייה).
לכן המידע הציבורי על חברות כאלה נמוך מאוד ומבריחה משקיעים גדולים.
מדובר ביתרון גדול מאוד עבור משקיעים קטנים שיודעים איך לאסוף מידע על חברות כאלה,
ולסחור בהן במחירים אטרקטיביים עם אפשרות להגיע לתשואה גבוהה.
עוד יתרון: בגלל המחיר הנמוך ניתן לקנות כמות גדולה מאוד של מניות.

כך השקעה במניית OTC יכלה להקפיץ את שווי המניות שלכם פי 10 ביום אחד

הנה סיפור אחד על חברה שנסחרה במחיר נמוך מאוד ובתוך יום אחד המניות שלה זינקו ביותר מ-400%.

בסרטון המצורף תוכלו לראות חלק מהתהליך שעשיתי כדי להבין שלמניה יש פוטנציאל להתפוצץ במאות אחוזים, יחד עם תיעוד שקוף לכניסה שלי - מי שלא מראה, מסתיר!

שימו לב שגם הצלחתי לקנות את המניה במחיר הכי נמוך שאפשר, ולאחר מכן התחיל דפוס שאני קורא לו: "האפוקליפסה" ולקח את המניה ואת הרווחים שלי כל הדרך ליותר מ-400%.

איפה כל ה: "מנטורים" עם התשואות המגוחכות של 5-10% בשנה?

זה יכול לקרות לא רק למניה הזאת, אלא לכל חברה שנסחרת בבורסה והשווי שלה נמוך.
המטרה שלנו היא לתפוס את הזינוק של המנייה בזמן ולצאת עם רווח גדול.

אנחנו יודעים שיש לא מעט סוחרים שמוגבלים כרגע בזמן, ולכן זו שיטת המסחר המועדפת עליהם.
ברור לנו שמי שישתמש בשיטה הזו יגלה שיש בה כלים שיגדילו את הסיכוי שלו למקסם רווחים.

שיחה עם יועץ לימודים תעזור לכם להבין לכם איזו אסטרגיית מסחר היא נכונה עבורכם, כך שתוכלו לסחור בהתאם להון ולזמן שלכם ותגדילו את הסיכוי למקסם רווחים. מכיוון שלכל אחד מתאימה שיטת מסחר אחרת, חשוב לדבר עם יועץ לימודים, אפילו אם לא תבחר את השיטה שלנו.

להרשמה לשיחה עם יועץ לימודים השאירו את הפרטים שלכם בטופס

יודעים מה אתם רוצים ומעדיפים לא לחכות? קנו עכשיו בכפתור הבא

למי מתאים מסחר ב-OTC?

מסחר ב-OTC היא הזדמנות מצויינת לסוחרים עצמאיים לסחור בנישה בה התחרותיות נמוכה, להבדיל מנישות אחרות בעולם הפיננסים.
ולכן זה מתאים לסוחרים מתחילים עם תיק מסחר קטן יחסית.

ההכשרה אצלנו נותנת לכם את הכלים להצליח בשוק ההון!

הכשרה בשוק המניות דומה ללימודי נהיגה. מתחילים מהתיאוריה ולומדים את הבסיס, לאחר מכן נוהגים עם מלווה ולבסוף עולים על הכביש לבד והופכים לנהגים עצמאיים. הנה המסלול שאותו תעברו בקורס של PennyWhale, מתחילת הדרך עד לשלב שבו יהיו לכם את הכלים להפוך לסוחרים מצליחים.

מושגי יסוד
חלק א' נותן ידע ש"סותם" חורים בשוק ההון.
בכל מקום אחר הקורס הזה יעלה לכם בין 4,000
ל-9,000 ש"ח מינימום. אצלנו לא משלמים על זה. אבל זה מוגבל ל-3 ימים

פקודות מסחר
בחלק א' ישנה חטיבה שלמה שעוסקת בפקודות מסחר. תלמדו שם איך הדברים נעשים בפועל, איך קונים וסוחרים במניה.

לומדים את השיטה של PennyWhale
בקורס OTC פניוייל יראה לכם את אסטרטגיית המסחר שמובילה אותו לרווחים גבוהים: איך חוקרים בצורה נכונה מניות, מתי נכנסים, מתי יוצאים.

פתיחת חשבון מסחר ותרגול
בניגוד לקורסים אחרים, אצלנו פתיחת חשבון המסחר היא בסכום מינימלי שמאפשר לכם להרגיש בטוחים הרבה יותר להתחיל לסחור.

להפוך לסוחר על בעזרת PennyWhale
פני נותן לפעמים משוב על עסקאות שביצעתם, מה שיאפשר לכם להשתפר בעסקאות הבאות שלכם.

משתתפים בוובינרים שבועיים
ושואלים את PennyWhale שאלות בצורה ישירה.

צפיתם בחלק א' של הקורס שלנו למסחר בשוק ההון?

מצוין, זה נותן לכם בסיס טוב לקורס ה-OTC.
בקורס ה-OTC נתמקד יותר בדרכים להרוויח בפועל. לכן הצפייה בחלק א' נתנה לכם כלים חשובים שיעזרו לכם להבין בצורה מהירה ו"חלקה" יותר את מה שמחכה לכם בחלק הנוכחי.

אבל אפילו אם לא צפיתם בחלק א' והגעתם ללא רקע מקדים, הקורס הזה יתאים לכם. ניגע ביסודות הבסיסיים של שוק ההון ומשם נתקדם אל עקרונות מתקדמים יותר. מה שיותר חשוב הוא שתתמידו במסחר, תתרגלו את הפקודות בפלטפורמה, ותתחילו להתאמן על מה שלמדתם עם חשבון המסחר שלכם.

וגם אם צפיתם בחלק א' של הקורס ואתם עדיין לא בטוחים שזה מתאים לכם, אנחנו יודעים שהרוב המוחלט של האנשים יכולים להפוך לסוחרים רווחיים בשוק ההון. לא מדובר ב"מדע טילים", לא צריך להיות עם תואר בכלכלה. מה שחשוב יותר זה פשוט להתמיד. בניגוד למה שאולי סיפרו לכם, עם מספיק רצון והתמדה, כל אחד ואחת יכולים להפוך לסוחרים רווחיים בשוק ההון. למנהלי השקעות אין גישה או רצון לסחור במניות OTC, ולכן אסור לכם לתת לפחד לנהל אתכם.

גם שי סגל הגיע אל הקורס כשהוא ספקן. מנהלי השקעות בבנקים אמרו לו שאם יגיע לרווח של 10% בשנה בשוק ההון הוא יהיה "על הגל". אבל כפי שתראו הוא הרוויח סכומים
הרבה הרבה יותר גבוהים.

עדות קורס OTC 3

מה כולל קורס ה-OTC שלנו?

זהו הקורס היחיד בארץ שמועבר ע״י סוחר פעיל שמרוויח יותר מ-100,000 בחודש וגם מראה קבלות (מי שלא מראה - מסתיר!). בגלל זה אנחנו מובילים בלימוד המסחר במניות OTC ויכולים לספק לכם את הכלים הטובים ביותר להצלחה.

מדובר בקורס ה-OTC הראשון והיחיד שיש היום בעולם! פניוייל יראה לכם איך הדברים נראים מבפנים, כדי שתוכלו להתחיל ברגל ימין בשוק ההון. אין לי ספק, כשתתמידו ותיישמו את מה שאתם לומדים כמו שצריך, תוכלו להגיע לתוצאות שלו.

נעשה שימוש בכלים מתקדמים למסחר בשוק ההון - פיתוח יכולות
מסחר במגוון סוגי מניות וחברות, כלים למחקר מעמיק ומעקב אחרי ביצועים של מנייה, ניתוח דוחות רווח והפסד, זיהוי השקעות משתלמות.

נלמד בעזרת דוגמאות, דוגמאות ודוגמאות -
כל נושא שנלמד לא יישאר מופשט ברמה התיאורטית,
אלא יהיה מלווה בהרבה מאוד דוגמאות שיעזרו להמחיש את
העקרונות שנלמדו.

מה תגלו בקורס ה-OTC?

השיעורים מתעדכנים עם הטכניקות והאסטרטגיות הספציפיות שלנו.
מבין התכנים שתקבלו, תוכלו למצוא את הדברים הבאים.

שיחה עם יועץ לימודים תעזור לכם להבין לכם איזו אסטרגיית מסחר היא נכונה עבורכם, כך שתוכלו לסחור בהתאם להון ולזמן שלכם ותגדילו את הסיכוי למקסם רווחים. מכיוון שלכל אחד מתאימה שיטת מסחר אחרת, חשוב לדבר עם יועץ לימודים, אפילו אם לא תבחר את השיטה שלנו.

להרשמה לשיחה עם יועץ לימודים השאירו את הפרטים שלכם בטופס

אבל זה לא הכל!

כל מי שנרשם לקורס המתקדם למסחר בשוק ההון ומצטרף למשפחת טרייד טרייב,
מקבל במתנה את היתרונות הבאים:

1. גישה ישירה אל פניוייל:

אפשרות לקבל תמיכה ועזרה אישית במייל.

2. וובינרים עם פניוייל עצמו:

גישה לוובינרים עם פניוייל עצמו שבו הוא ידבר על דברים שלא נלמדים בשום מקום אחר בעולם.

בואו נדבר במספרים

הנה מניות שפניוייל איתר וזינקו במעל 200% ממחיר הכניסה בחודשים שונים. כל הכניסות מתועדות בטוויטר:

יוני 2020

שם המניה מחיר כניסה מחיר בשיא עליה באחוזים
TSOI $0.0022 $0.023 945%
GRST $0.0003 $0.0033 1,000%
GTEH $0.0011 $0.0065 491%
SOAN $0.0008 $0.0027 238%
ABCE $0.0003 $0.0011 267%
PVDG $0.0004 $0.0021 425%
VSYM $0.0003 $0.0012 300%
ARST $0.0002 $0.0006 200%
SGMD $0.002 $0.0072 260%
TSPG $0.0008 $0.0025 213%

יולי 2020

שם המניה מחיר כניסה מחיר בשיא עליה באחוזים
UDHI $0.0013 $0.023 2,038%
WOGI $0.0003 $0.004 1,233%
BYOC $0.0004 $0.0041 925%
LEAS $0.0011 $0.0072 555%
ICTY $0.0002 $0.0012 500%
TSPG $0.0008 $0.0035 338%
PBHG $0.0002 $0.0007 250%
TMGI $0.0004 $0.0012 250%
GBBT $0.33 $1.10 233%
ADSV $0.0008 $0.0026 225%

ספטמבר 2020

שם המניה מחיר כניסה מחיר בשיא עליה באחוזים
UDHI $0.0013 $0.0799 6,046%
ENZC $0.0004 $0.0095 2,275%
SOAN $0.0009 $0.014 1,456%
AAGC $0.0003 $0.0024 700%
BLLB $0.0005 $0.0029 480%
FPVD $0.0018 $0.0084 367%
PSRU $0.0249 $0.1125 352%
EGYF $0.042 $0.182 333%
CHUC $0.0022 $0.009 309%
VNTH $0.0004 $0.0016 300%

אוגוסט 2020

שם המניה מחיר כניסה מחיר בשיא עליה באחוזים
SOAN $0.0009 $0.014 1,456%
BANT $0.0032 $0.0479 1,397%
ARSN $0.0005 $0.0067 1,240%
RNWF $0.0015 $0.0198 1,220%
DSGT $0.023 $0.275 1,096%
DKSC $0.0012 $0.0077 542%
CMGO $0.0055 $0.0254 362%
TWOH $0.003 $0.013 333%
NIHK $0.0025 $0.01 300%
PDGO $0.0002 $0.0008 300%

עדיין סקפטיים?

יש מספר תלמידים שעשו רווחים של מעל $5,000 לעיסקה ביום או אפילו תוך כמה שעות. אבל מובן מאליו שרובם לא מוכנים לחשוף את עצמם ולהשוויץ בסכומי הכסף הגדולים שהכניסו.
הנה כמה מחברי השבט האמיצים שהסכימו לספר על ההצלחות שלהם:

עדות קורס OTC 1
עדות קורס OTC 2
עדות קורס OTC 5
עדות קורס OTC 4

המסע אל העתיד הכלכלי שלכם מתחיל בצעד קטן

כדי להגיע לביטחון כלכלי בעוד כמה עשורים אתם חייבים להתחיל לעשות את הצעדים
הנכונים כבר עכשיו.אם תסתפקו במשכורת שלכם לבד כמקור הכנסה בלעדי,
כנראה לא תגיעו לרמת החיים הגבוהה שאתם רוצים.
עם משכורת של 10-20 אלף ש"ח בחודש, ייקח לכם הרבה מאוד שנים לקנות דירה, לדאוג למשפחה שלכם לחיים יותר טובים, שלא לדבר על תקופת פנסיה נוחה.

הצטרפו לקורס המסחר ב-OTC עכשייו.
זו השקעה בידע שימשיך איתך לכל החיים.

שיחה עם יועץ לימודים תעזור לכם להבין לכם איזו אסטרטגיית מסחר ב-OTC נכונה עבורכם, כך שתוכלו לסחור בהתאם להון ולזמן שלכם ותגדילו את הסיכוי למקסם רווחים. מכיוון שלכל אחד מתאימה שיטת מסחר אחרת, חשוב לדבר עם יועץ לימודים, אפילו אם לא תבחר את השיטה שלנו.

להרשמה לשיחה עם יועץ לימודים השאירו את הפרטים שלכם בטופס

אחריות הפלדה של טרייד טרייב

אם אתה עדיין לא בטוח שהקורס יתן לך כלים לסחור בשוק ההון...

אז אין צורך להתלבט!
אנחנו כל כך בטוחים שהקורס יעזור גם לך, מניסיון,

ולכן אנחנו נותנים לך
100% אחריות על תוצאות!

אם תלך אחרי התכנית ומשום מה עדיין לא תצליח להכניס כסף תוך
חצי שנה, נמשיך ללוות אותך עד שתצליח!

אנחנו לעולם לא נרים ידיים
מתלמיד שלא מרים ידיים על עצמו!

Black Friday

72 שעות של הטבות ומבצעים !

50% הנחה

על כל קורסי המסחר של Trade Trib

הצטרפו לאלפי הבוגרים שלנו ולמדו את סודות המסחר במניות OTC של שוק ההון וכיצד לנצל את המגמות המשתנות בשוק לטובתך ולהרוויח מהן !