מניות היום 01.02.2018 NCTY, LTBR, ATOS

שלום חברים,

כאן מניות היום הראשון לפברואר 2018. בואו נתחיל:

NCTY – שימו לב שהמניה קיבלה חדשות על כך שהם נכנסו לPartnership Agreement to Distribution כל מה שקשור לבלוקצ'יין בעצם איזשהו שיתוף פועלה שהם רוצים לפתח שירותים למוצרי בלוקצ'יין ואפשר לראות שהמניה מזנקת לאור החדשות האלה, כרגע ב27% עליה כשהיא על 1.03$ אבל שימו לב להתנגדות ב 1.10$ המניה מתנגשת בהתנגדות ולא מצליחה לפרוץ. השאלה האמיתית היא האם המניה בסופו של דבר תצליח לפרוץ את ההתנגדות ב1.10$? או שלא, ותתחיל להתדרדר, לכן שווה לעקוב אחריה. המניה התחילה ב0.82$ כלומר יש לה מרחב ירידה, יכולה לרדת ויכול להיות פה פוטנציאל טוב לשורט, אבל השאלה היא האם אופציית השורט היא האופציה הכי טובה? כרגע מה שאנחנו כן יודעים וזאת עובדה, שההתנגדות היא ב1.10$ והמניה לא מצליחה לעבור את הנקודה הזאת כבר מספר פעמים. אז שווה לעקוב אחרי המניה NCTY ולראות מה מתרחש.

LTBR – קיבלה חדשות על פטנט – Key Patent באירופה ובסין, שימו לב איך המניה הזאת קופצת לאור החדשות, אבל שימו לב גם להתנגדות ב2.60$ שהיא כבר נתקלה בה 5 פעמים ועדיין לא מצליחה לעבור את האזור הזה. המניה כרגע מאוד מתקשה אבל שימו לב שאנחנו עדיין לא בשעת הפתיחה של המסחר, אבל כבר זה נראה שההתנגדות מאוד חזקה ב2.60$ וקשה לה לעבור את זה. האם החדשות האלה מספיק טובות בשביל לפרוץ את ההתנגדות? שווה לעקוב אחרי המניה ולבדוק. אנחנו גם יכולים לראות שהתמיכה שלנו נמצאת באזור ה2.41$, אז התעלה כרגע זזה בין שני המחירים האלה. והשאלה היא אם תהיה פריצה או שבירת?

ATOS – שימו לב שהמניה מזנקת כבר כמה ימים רצופים לאור החדשות שצפויות לצאת היום בPress Conference בקשר לPHASE 1 שלהם, יהיה מעניין לראות מה תהיה ההתקדמות. חיובית? שלילית? וכמובן מה יקרה למניה לאור אותן החדשות? כי כרגע המניה עולה כמה ימים ברצף על סמך אותן החדשות שאמורות לצאת היום לקראת תחילת במסחר. שימו לב שממש עכשיו נכנס ווליום למניה ויהיה מאוד מעניין לעקוב אחריה במיוחד לאור העלייה. המניה יכולה להתרסק ומצד שני היא יכולה לעלות לפיקים שהיא כבר הגיע אליהם.

Responses

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *