תלמידים מספרים

מה התלמידים שלנו אומרים עלינו?

אנחנו בוידאו

אנחנו במילים

הגדלתי את תיק המסחר שלי פי 2 תוך כמה חודשים והרווחתי $27,000!
חוות דעת שי סגל
שי סגל
יזם אינטרנטי
אחרי כמה חודשים של מסחר הכפלתי את התיק ההתחלתי שלי כבר פי 3. אני חושב שכל אחד שמתעניין בשוק ההון צריך לבדוק את הקורס הזה.
נתן מוגילבסקי חוות דעת
נתן מוגילובסקי
איש הייטק
אני חושב שהקורס מועבר בצורה מאוד מקצועית. בן ו-וובה באמת השקיעו המון, בהצגה, בפירוט, בעומק של התוכן. הכל תלוי בסוג האדם שאתם. אף אחד פה לא מבטיח רווחים של מיליון דולר תוך שבוע. אבל שוב, עם רצינות והתמדה, לאט לאט עם הזמן, הרווחים שלכם יגדלו ויגדלו.
דניאל מרקוב חוות דעת
דניאל מרקוב
סטודנט למדעי המחשב
לאחרונה עשיתי עסקה של 1,700 ברבע שעה. זאת העסקה הכי גדולה שלי עד היום. אנחנו ממש מרגישים סוג של משפחה כזאת של טרייד טרייב. אני מרגיש שההשקעה בקורס הזה הייתה מאוד חיונית לחיים שלי.
עדן ביטון חוות דעת
עדן ביטון
בן 24 מאופקים
עבדתי בהובלות, עבדתי קשה מאוד, המשכורת שלי הייתה מינימום ומנעה ממני המון דברים שרציתי. בזכות המסחר בבורסה יכולתי להרשות לעצמי לטוס לחו"ל: הייתי בשוויץ, הייתה בגרמניה, הייתי בצרפת. נפתחה בפני האפשרות לקנות את רכב חלומיתיי ולקנות דירה טובה.
ולדימיר וסרמן חוות דעת
ולדימיר וסרמן
סוחר במשרה מלאה
הקורס הביא לי יותר זמן פנוי, אני יכול לעשות ב-3 שעות את מה שאני עושה ב-8 שעות בעבודה רגילה. וובה ובן מעבירים את הקורס מאוד ענייני, בגובה העיניים ועם חוש הומור.
אבי ספירטוס חוות דעת
אבי ספירטוס
ברמן

ויש עוד

"וובה ובן אתם אנשים זהב עוזרים עונים מדברים מייעצים זה אחד הדברים החשובים פה בעיקר למתחילים"
יאיר נחום
"איזה תותחים אתם התחלתם להעלות מניות למעקב עם הסבר לכיוונים סיבות וכ”ו זה נקרא מורה טוב שמזהיר אותך מסכנה ומראה לך את הדרך הנכונה ולא משאיר את התלמידים לנחש ולשבור את הראש. לא פוחדים לתת כיוון ולא פוחדים לטעות. תודה רבה לכם. (מנטור תותח)"
אבי אבירבי
"ישר ולעניין בלי משחקים, קורס מעולה, אנשים עם רצון טוב, וקהילה מעולה!"
הוד כהן
“אין ספק, מדהים! סך הרווחים שלי מיום חמישי שעבר עומדים על $6,500! חצי מזה בגלל יום אחד מוצלח בלבד שכלל שלוש שעות. מי שמתלבט, אל. עם הגישה הנכונה, הרצון ללמוד להשתפר כל הזמן, לעבוד קשה. זו לא עבודה לעצלנים. אלו שעות קשות של מחקר ושל מאמץ מוחי. מומלץ, מנסיון. התוצאות פרושות לפניכם.”
אסף מרציאנו
“חייב להגיד שאני בשוק… עשיתי הרבה קורסים בארץ בתחום אצל כל השמות הגדולים ובחיים אבל בחיים לא ראיתי אותם מראים הפסדים שלהם ועוד בצורה כל כך פומבית… הם תמיד היו מראים רווחים של כמה מאות דולרים על השקעות של כמה עשרות אלפים אבל בחיים לא הפסדים… בן אני רוצה להגיד שאני מוריד בפניך את הכובע… אם קודם עדיין הייתה לי קצת סקפטיות היא נעלמה לי לגמרי אחרי שהבנתי שאתה מראה גם הפסדים גדולים… אתה מלך בן ומה שאתה עושה פה זה פשוט מדהיםם !!”
אביעד יצחקי
“ממליץ מאוד על בן וובה. קבוצה שעוזרת מאוד סירטונים ושיעורים קלים להבנה. לגבי תוך כמה זמן תראב כסף וכמה? אחרי שתלמד הכל ותתחיל לסחור.אם הכל ילך לך כמו שצריך ולפי ההסברים והמעקב תרוויח.לא ילך תפסיד.לגבי כמה זה תלוי בכמה אתה משקיע וכמה מניות אתה קונה. לפי דעתי אין כזה דבר מזל.מזל זה אוסף הזדמנויות שאתה מנצל.ככל שתנצל יותר יהיה לך יותר סיכוי להרוייח.מזל… תתמיד זה מאוד חשוב בתחום הזה כמה שיותר תלמד כך תדע יותר.וכאב ראש זה עיניין יחסי.אחד יהנה מזה אחד יסבול ממש.תראה את הקורס חלק א תראה עם זה מתאים לך במידה וכן כנס לצאט .תעבור לקורס ב המתקדם ויאלה שיהיה בהצלחה”
אייל כהן