מי אנחנו

רוצים לגלות מי עומד מאחורי טרייד טרייב? כל הפרטים עלינו ועל החזון שלנו - בעמוד הזה!

בן וסרמן אודות
בן וסרמן - בעלים ואחראי הדרכות
וובה פלדמן אודות
וובה פלדמן - מרצה

הסיפור שלנו

“למה אתם נותנים קורס בחינם?” “מה הקאץ’?” “מה האינטרסים שלכם?” “איפה האותיות הקטנות?” “מה יוצא לכם מזה?” אנחנו כל הזמן מקבלים את השאלות האלה בקבוצת הפייסבוק, בצ’אט המסחר ובהודעות פרטיות. לכן במקום לענות לכל אחד ואחת לחוד, החלטנו לכתוב את זה במקום אחד שכל אחד יוכל לראות.

החזון שלנו הוא לבנות את הקהילה הכי חזקה בארץ ובעולם של סוחרים רווחיים בבורסה. האינטרס מספר אחד שלנו הוא שהחבר’ה של הקהילה שלנו יצליחו = ירוויחו מספיק כסף בשוק ההון כדי לחיות אך ורק ממסחר. זה תמיד היה ויהיה מה שמנחה אותנו בכל מה שאנחנו עושים.

אנחנו מתכוונים לעשות את זה בכך שאנחנו נלמד את התלמידים שלנו את כל מה שהם צריכים לדעת כדי להרוויח כסף בבורסה, ואנחנו הולכים ללמד אותם לגמרי בחינם את כל מה שהם ילמדו בכל מקום אחר בתשלום. אנחנו נעשה את זה בכך שניתן לחבר’ה של הקהילה שלנו את הכלים הכי טובים שאפשר לתת ואת התמיכה הכי גדולה שאפשר לתת. יש דברים שיקחו יותר זמן מאחרים, עם זאת בסופו של דבר לחברי הקהילה שלנו יהיו את התכנים, התנאים והתמיכה הכי טובה בעולם. אין על זה פשרות.

חלק א’ של הקורס עושה סינון נהדר לאנשים שבאמת יכולים להצליח בתחום. מי שעשה אותו, הבין ויש לו מוטיבציה להמשיך, סיכויי ההצלחה שלו מאוד גבוהים. זאת הסיבה שאנחנו רוצים שקודם כל תעשו את חלק א’ של הקורס. אנחנו רוצים תלמידים איכותיים בחלק ב’.

התכנית העסקית שלנו כרגע בנויה על כמה דברים:

  • חלק ב’ של הקורס שלנו. זה החלק הקטן מהרווח, ובו אנחנו בעיקר משתמשים כדי לתחזק את הקהילה עבור מקור הרווח העיקרי שאנחנו רוצים.
  • אנחנו במגעים עם אחד הברוקרים הבינלאומיים הטובים בעולם עבור פתיחה של ברוקר דרכם בארץ. מה זה אומר בשבילנו? זה אומר שהחבר’ה של הקהילה יהיו הלקוחות הפוטנציאליים הראשונים שלנו. מה זה אומר בשביל חברי הקהילה? זה אומר שחברי הקהילה שלנו יקבלו את המחירים הכי נמוכים בעמלות, בפתיחת חשבונות מסחר ובכל דבר אחר. בקיצור אנחנו מקבלים לקוחות, והלקוחות מקבלים תנאים, אמון ובטיחות שרק אנחנו נוכל לתת.
  • אנחנו נפתח רובוט לצ’אט המסחר שלנו, עם פיצ’רים מאוד מעניינים כמו שליחה בזמן אמת של עסקאות שחברי הקהילה עושים, פקודות שמאפשרות הצגת מידע על מניות בזמן אמת ועוד.
  • ועוד הרבה דברים שאנחנו עובדים עליהם.

אנחנו נותנים את כל הכלים הכי טובים של איך להרוויח כסף בשוק ההון. מאחר ואנחנו נהיה גם הברוקר, יותר משתלם לנו להפוך תלמיד אחד למיליונר, מאשר למכור 60 קורסים. לכן אם באת לפה לקבל כלים של איך לסחור נכון ולהגיע לרווחים מדהימים בשוק ההון, אז ברוך הבא! חד משמעית הגעת למקום הנכון. אם אתה יודע ללמוד, להתמיד ולהשיג את היעדים שלך, אנחנו רוצים אותך אצלנו!

בואו נכיר מקרוב

עכשיו כשאתם יודעים מה החזון שלנו, בואו נכיר מקרוב!

המוח

בן וסרמן

המוח של החברה. עם 6 שנים של ניסיון בשוק ההון. לאחר שלמד קורסים של מסחר בשוק ההון דרך האינטרנט וחקר את התחום לעומק בכל פורום ואתר אפשרי, הוא התחיל את ההון העצמי שלו עם $3,000 בלבד. לאחר ניסויים ותהיות רבים, לפני כארבע שנים הוא הבין מה היא השיטה הטובה ביותר לסחור, ותוך שנתיים לאחר מכן הוא רכש דירה ורכב מרווחיו בבורסה! היום בן מעביר ומלמד את ההצלחה שלו הלאה ועוזר לאנשים בדיוק כמוכם להשיג הכנסה נוספת ואפילו עיקרית דרך שוק ההון. יחד עם זאת הוא ממשיך לסחור בעצמו. בנוסף, בן הוא אחד האנשים הכי נחמדים שתפגשו ותמיד ישמח לעזור. בהשקעותיו הוא מאוד זהיר ותמיד לוקח בחשבון את כל הגורמים האפשריים, על מנת לשמור על אחוז עיסקאות ריווחיות מעל 75%.

"תמיד תהיה עם שליטה בכדור".
החזון

וובה פלדמן

איש החזון של החברה. בגילו הצעיר הספיק להיות סמנכ”ל תפעול ומשנה למנכ”ל בחברת Angora Media (חברת מדיה עם לקוחות כמו: תנובה, מיטב ד”ש, דואר ישראל, טבע, נספרסו, המקצוענים, הדקה ה-90, PokerStars ועוד), לפתח חברה עצמאית של גיימינג שהשיגה מעל 2,000,000 הורדות והצלחות נוספות בתחום היזמות. וובה איחד את השבט ויצר את הרעיון שמאחורי Trade Tribe. הוא היזם שעומד מאחורי הרעיון, שבזכותו לכם יש את האופציה להצליח ולהרוויח כסף דרך הקורסים והליווי שלנו בשוק ההון. ויודע להתמסר לעבודה ולדרוש מעצמו את מה שהוא דורש מאחרים שרוצים להצליח.

"Trust The Proccess"
השיווק

סניה ולדברג

איש השיווק של החברה. איש שיווק עם יותר מ-10 שנים בתחום ולקוחות כמו: קוקה קולה, ג’ילט, הליכוד, שרוטונים, בנק דיסקונט ורבים אחרים. סניה הוא יזם סדרתי, ובגילו הצעיר הספיק לכתוב שני ספרים שהפכו לרבי מכר, לנהל קמפיינים שיווקיים למותגי ענק, להוביל קמפיינים בפוליטיקה, ליצור סרטונים ולפני 7 שנים גם היה הכותב של הבלוג הפופולארי ביותר בישראל למשך 3 וחצי שנים. עד היום יש לו מעל 270,000 עוקבים בדף הפייסבוק.

"לא יישמת, לא למדת"
הכוח הנשי

ורוניקה קרול

הכוח הנשי בטרייד טרייב. ורוניקה עוסקת מזה מספר שנים במגוון יוזמות הנוגעות לפיתוח מסוגלות עצמית, העצמה נשית ומנהיגות. ורוניקה הצטרפה למיזם מתוך שאיפה להוות דוגמה אישית לכך שגם נשים יכולות לסחור בשוק ההון בהצלחה רבה, להרוויח כסף ולהפוך לשחקניות מצליחות בתחום שעד כה נשלט על ידי רוב גברי. כמו הרבה מוסכמות אחרות שאנחנו בטרייד טרייב נהנים לשבור, הגיע הזמן לנפץ גם את תקרת הזכוכית הזו! ורוניקה היא בחורה נחמדה, בעלת שאיפות ואחת שקל וכיף לעבוד איתה.

"מבוצע זה יותר טוב ממושלם"

המספרים מדברים בעד עצמם

15,849+

תלמידים

%7,346

רווח

17,644+

עסקאות

100%

בחינם

תלמידים מספרים עלינו

הגדלתי את תיק המסחר שלי פי 2 תוך כמה חודשים והרווחתי $27,000!
חוות דעת שי סגל
שי סגל
יזם אינטרנטי
אחרי כמה חודשים של מסחר הכפלתי את התיק ההתחלתי שלי כבר פי 3. אני חושב שכל אחד שמתעניין בשוק ההון צריך לבדוק את הקורס הזה.
נתן מוגילבסקי חוות דעת
נתן מוגילובסקי
איש הייטק
אני חושב שהקורס מועבר בצורה מאוד מקצועית. בן ו-וובה באמת השקיעו המון, בהצגה, בפירוט, בעומק של התוכן. הכל תלוי בסוג האדם שאתם. אף אחד פה לא מבטיח רווחים של מיליון דולר תוך שבוע. אבל שוב, עם רצינות והתמדה, לאט לאט עם הזמן, הרווחים שלכם יגדלו ויגדלו.
דניאל מרקוב חוות דעת
דניאל מרקוב
סטודנט למדעי המחשב
לאחרונה עשיתי עסקה של 1,700 ברבע שעה. זאת העסקה הכי גדולה שלי עד היום. אנחנו ממש מרגישים סוג של משפחה כזאת של טרייד טרייב. אני מרגיש שההשקעה בקורס הזה הייתה מאוד חיונית לחיים שלי.
עדן ביטון חוות דעת
עדן ביטון
בן 24 מאופקים
עבדתי בהובלות, עבדתי קשה מאוד, המשכורת שלי הייתה מינימום ומנעה ממני המון דברים שרציתי. בזכות המסחר בבורסה יכולתי להרשות לעצמי לטוס לחו"ל: הייתי בשוויץ, הייתה בגרמניה, הייתי בצרפת. נפתחה בפני האפשרות לקנות את רכב חלומיתיי ולקנות דירה טובה.
ולדימיר וסרמן חוות דעת
ולדימיר וסרמן
סוחר במשרה מלאה
הקורס הביא לי יותר זמן פנוי, אני יכול לעשות ב-3 שעות את מה שאני עושה ב-8 שעות בעבודה רגילה. וובה ובן מעבירים את הקורס מאוד ענייני, בגובה העיניים ועם חוש הומור.
אבי ספירטוס חוות דעת
אבי ספירטוס
ברמן