ברוקר (חשבון מסחר)

מחפשים את הברוקר הכי טוב בעולם? הגעתם למקום הנכון.

מה זה ברוקר?

בשביל להתחיל לסחור “על אמת” צריך חשבון מסחר אצל ברוקר, ועדיף רגולטיבי, עם עמלות מצוינות ושירות לקוחות נהדר. ברוקר הוא אדם או חברה (נקרא גם: “חברת ברוקראז’ “), המוסמכים מטעם הבורסה לניירות ערך לבצע פעולות מסחר שונות בבורסה. כלומר, לקנות ולמכור ניירות ערך. במילים אחרות אפשר לקרוא לברוקר – מתווך. בעבר, על מנת להעביר הוראות היינו צריכים להשתמש בטלפון, אבל כיום מסחר יומי באמצעות ברוקר נעשה דרך מערכות ממוחשבות ולא מחייב התערבות של נציג אנושי.

למה צריך ברוקר?

בשורה התחתונה, הברוקרים הם הגופים שמקשרים בין הסוחרים לבין המחשבים המרכזיים של הבורסה, כשאנחנו רוצים לבצע השקעה באמצעות מניות. ומאחר ואין לנו גישה ישירה לבורסה עצמה, אנחנו חייבים להשתמש באיש קשר כדי לבצע את הפקודות. כמובן שברוקר הוא גוף עם מטרות רווח לכל דבר, ועל הפעולות שאנחנו נבצע דרכו אנחנו נשלם עמלה. לכל ברוקר יש עמלות שונות ותנאים שונים וצריך לדעת לבחור את זה שהכי מתאים לנו. חשוב לפתוח חשבון מסחר אצל הברוקר שהכי מתאים לצרכים שלנו, בין היתר מבחינת מהירות ביצוע הפקודות, היקף הפעילות שלנו, ועוד. 

אינטראקטיב ישראל

מינימום לפתיחת חשבון: $3,000
$2.5 לפעולה ו-$0.01 למניה מחיר ביצוע פקודות
  • הברוקר האמריקאי הכי גדול בעולם
  • אפשר למצוא שורטים על רוב המניות
  • תוכנת מסחר מעולה ומתקדמת
  • סכום הפקדה נמוך: $3,000 בלבד!
מספר #1 בארץ!

כיצד נבחר ברוקר?

חשוב לזכור שכל פקודה שאנחנו נבצע, הולכת לעבור דרך הברוקר, ובדיוק בגלל זה יש חשיבות ענקית לבחור בברוקר איכותי עם שירות לקוחות זמין ומצוין. דמיינו לכם סיטואציה שבה אנחנו רוצים למכור מניות שיש לנו בחשבון, אבל המערכת נתקעת, או שהפקודה לא עוברת, ואף אחד בשירות הלקוחות לא עונה לטלפון. כשמדובר בשירות לקוחות של חברת סלולר, זה יכול להיות סתם מעצבן, אבל כשמדובר בפלטפורמת המסחר שלנו, דברים כאלה יכולים לעלות לנו ביוקר. לכן זה קריטי לבחור את הברוקר והמערכת הנכונה, ולוודא שמי שמתפעל אותה הם האנשים הנכונים. כמובן שתמיד יהיו מקרים נדירים בהם יהיו טעויות אנוש, ולכן חשוב לדעת שאנחנו עובדים עם אנשים שיודעים לקחת אחריות, לפצות אותנו על טעויות שלהם, וכמובן שנוכל לסמוך עליהם עם הכסף שלנו.

ביטחון ויציבות

ברוקר מצוין חייב להיות מפוקח ע"י כמה שיותר גופים גדולים וחזקים כדי לבטח את הכסף, את העסקאות ואת כל מה שקורה מאחורי הקלעים בצורה הכי טובה. החברות בעמוד הזה מפוקחות על ידי גופים פיננסיים חשובים.

זמינות ומקצועיות

ברוקר איכותי יעסיק את אנשי המקצוע, השירות והתמיכה הטובים ביותר. מעבר למערכת מסחר מעולה, חשוב שתמיד תהיה לנו את האפשרות להתקשר לנציג שיוכל לעזור לנו עם כל מה שנבקש ויעשה זאת על הצד הטוב ביותר.

עמלות הוגנות

כל פעולה של קניה או מכירה במערכת המסחר תעלה לנו כסף. לכן חשוב שהעמלות שנשלם יהיו העמלות הטובות ביותר – אחרי הכל, כסף זה כסף, ותמיד כדאי לחסוך בעמלות עד כמה שאפשר

מערכת מסחר איכותית

מערכת המסחר חייבת להיות מהירה, מקצועית, לספק לנו את המידע האיכותי ביותר ולהיות בעלת אפשרויות רבות ומגוונות לביצוע עסקאות.

מסחר בבורסה עם ברוקר - איך כל זה עובד?

1
שלב ראשון

השארת פרטים

בוחרים את החברה שדרכה נרצה לפתוח חשבון מסחר, לוחצים על כפתור השארת הפרטים שלה בטבלה, ומשאירים את הפרטים.

שלב ראשון
2
שלב שני

מילוי טפסים

נציג של אחת החברות יצור איתכם קשר וישלח לכם טפסים שצריך למלא. שימו לב שחובה למלא את הטפסים האלה בדיוק מירבי. שימו לב שבחברת קולמקס פרו אין צורך למלא טפסים בשביל לקבל חשבון דמו.

שלב שני
3
שלב שלישי

אישור החשבון

הטפסים שמילאתם בשלב הקודם יעברו בדיקה קפדנית, ואם הכל יהיה תקין, החשבון שלכם יאושר.

שלב שלישי
4
שלב רביעי

הפקדה

בשלב הזה תוכלו להפקיד כסף לחשבון שלכם כדי להתחיל לסחור. שימו לב שרוב החברות דורשות הפקדה של כסף אמיתי לפני קבלה של חשבון דמו.

שלב רביעי
5
שלב חמישי

תחילת מסחר

עכשיו כשיש לכם חשבון מסחר, וגם יש בו כסף, תוכלו להתחיל לסחור בכסף שהפקדתם.

שלב חמישי

השאירו פרטים לקבלת חשבון מסחר!

חשוב מאוד: כל קבלת החלטה על שימוש בפלטפורמת מסחר ו\או ברוקר מכל סוג שהוא, נתונה לשיקול דעתו הבלעדית של כל אחד מהלקוחות. חברת טרייד טרייב אינה פועלת מטעם כל חברת ברוקראז' ו\או זירת מסחר, ושני החברות לא אחראיות לפעילות אחת של השניה.

Black Friday

72 שעות של הטבות ומבצעים !

50% הנחה

על כל קורסי המסחר של Trade Trib

הצטרפו לאלפי הבוגרים שלנו ולמדו את סודות המסחר במניות OTC של שוק ההון וכיצד לנצל את המגמות המשתנות בשוק לטובתך ולהרוויח מהן !