ברוקר

מה זה ברוקר?

בשביל להתחיל לסחור “על אמת” צריך חשבון מסחר אצל ברוקר, ועדיף רגולטיבי, עם עמלות מצוינות ושירות לקוחות נהדר.
ברוקר הוא אדם או חברה (נקרא גם: “חברת ברוקראז’ “), המוסמכים מטעם הבורסה לניירות ערך לבצע פעולות מסחר שונות בבורסה. כלומר, לקנות ולמכור ניירות ערך. במילים אחרות אפשר לקרוא לברוקר – מתווך. בעבר, על מנת להעביר הוראות היינו צריכים להשתמש בטלפון, אבל כיום מסחר יומי באמצעות ברוקר נעשה דרך מערכות ממוחשבות ולא מחייב התערבות של נציג אנושי.

למה צריך ברוקר?

בשורה התחתונה, הברוקרים הם הגופים שמקשרים בין הסוחרים לבין המחשבים המרכזיים של הבורסה, כשאנחנו רוצים לבצע השקעה באמצעות מניות. ומאחר ואין לנו גישה ישירה לבורסה עצמה, אנחנו חייבים להשתמש באיש קשר כדי לבצע את הפקודות. כמובן שברוקר הוא גוף עם מטרות רווח לכל דבר, ועל הפעולות שאנחנו נבצע דרכו אנחנו נשלם עמלה. לכל ברוקר יש עמלות שונות ותנאים שונים וצריך לדעת לבחור את זה שהכי מתאים לנו. כמובן שחשוב לבחור בברוקר מפוקח על ידי גופים ממשלתיים כמו הרשות לניירות ערך האמריקאית שנקראת הU.S. Securities and Exchange Commission או בקיצור הSEC, ועדיף שיהיה לו גם פיקוח של FINRA שהם גוף פרטי המבצע פיקוח בארה”ב.

השאירו פרטים לקבלת חשבון מסחר!

חשוב מאוד: כל קבלת החלטה על שימוש בפלטפורמת מסחר ו/או ברוקר מכל סוג שהוא, נתונה לשיקול דעתו הבלעדית של כל אחד מהלקוחות. חברת טרייד טרייב אינה פועלת מטעם חברת אינטראקטיב ישראל, ושני החברות לא אחראיות לפעילות אחת של השניה.

כיצד נבחר ברוקר?

חשוב לזכור שכל פקודה שאנחנו נבצע, הולכת לעבור דרך הברוקר, ובדיוק בגלל זה יש חשיבות ענקית לבחור בברוקר איכותי עם שירות לקוחות זמין ומצוין. דמיינו לכם סיטואציה שבה אנחנו רוצים למכור מניות שיש לנו בחשבון, אבל המערכת נתקעת, או שהפקודה לא עוברת, ואף אחד בשירות הלקוחות לא עונה לטלפון. כשמדובר בשירות לקוחות של חברת סלולר, זה יכול להיות סתם מעצבן, אבל כשמדובר בפלטפורמת המסחר שלנו, דברים כאלה יכולים לעלות לנו ביוקר. לכן זה קריטי לבחור את הברוקר והמערכת הנכונה, ולוודא שמי שמתפעל אותה הם האנשים הנכונים. כמובן שתמיד יהיו מקרים נדירים בהם יהיו טעויות אנוש, ולכן חשוב לדעת שאנחנו עובדים עם אנשים שיודעים לקחת אחריות, לפצות אותנו על טעויות שלהם, וכמובן שנוכל לסמוך עליהם עם הכסף שלנו.

זמינות ומקצועיות

ברוקר איכותי יעסיק את אנשי המקצוע, השירות והתמיכה הטובים ביותר. מעבר למערכת מסחר מעולה, חשוב שתמיד תהיה לנו את האפשרות להתקשר לנציג שיוכל לעזור לנו עם כל מה שנבקש ויעשה זאת על הצד הטוב ביותר.

מערכת מסחר איכותית

מערכת המסחר חייבת להיות מהירה, מקצועית, לספק לנו את המידע האיכותי ביותר ולהיות בעלת אפשרויות רבות ומגוונות לביצוע עסקאות. מערכת TWS של אינראקטיב ברוקרס נחשב לאחת ממערכות המסחר הטובות ביותר בעולם.

ביטחון ויציבות

ברוקר מצוין חייב להיות מפוקח על ידי כמה שיותר גופים גדולים ונחשבים כדי לבטח את הכסף, את העסקאות ואת כל מה שקורה מאחורי הקלעים בצורה הטובה ביותר. אינטראקטיב ברוקרס הוא הברוקר המפוקח ביותר בעולם ע``י הגופים הגדולים והחזקים בעולם.

עמלות הוגנות

כל פעולה של קניה או מכירה במערכת המסחר תעלה לנו כסף. לכן חשוב שהעמלות שנשלם יהיו העמלות הטובות ביותר – אחרי הכל, כסף זה כסף.

מסחר בבורסה עם ברוקר - איך כל זה עובד?

נפתח חשבון מסחר דרך ברוקר מוסמך, נפקיד כסף לחשבון ונקבל פלטפורמת מסחר ממוחשבת שדרכה אנחנו נבצע את כל הפקודות.

בואו נגיד שעשינו רשימה של מניות מומלצות והחלטנו שאנחנו רוצים לקנות 100 מניות של חברת טרייד טרייב, במחיר של 5 דולר למניה. אז אנחנו פשוט נכנסים לפלטפורמה שקיבלנו מהברוקר, בוחרים במניה של טרייד טרייב, ומבצעים את הפקודה – קניה של 100 מניות במחיר של 5 דולר למניה. כמובן שמאחר ומדובר בשוק ובמסחר, אנחנו יכולים לקנות רק את מה שמוצע למכירה, לכן בצד השני חייב להיות סוחר שמוכן למכור את ה-100 מניות של טרייד טרייב במחיר שאנחנו רוצים לקנות, או במחיר נמוך יותר. אז בואו רק בשביל הדוגמא נגיד שמהצד השני יש סוחר שמעוניין למכור את המניות שאנחנו רוצים לקנות, באותו המחיר שאנחנו מחפשים, והוא משגר פקודה של מכירה מהצד שלו.

שני הפקודות – פקודת הקניה שלנו ופקודת המכירה שלו, שוגרו מהברוקרים שלנו אל מחשבי הבורסה ונקלטו שם. מאחר ופקודת הקניה ופקודת המכירה הן באותו המחיר – 5 דולר, אז העסקה מתבצעת בהצלחה. מה אנחנו רואים מהצד שלנו? במערכת המסחר שלנו (שסופקה על ידי הברוקר שלנו) יופיעו 100 מניות חדשות של חברת טרייד טרייב ועליהן ירדו לנו 500 דולר – שזה 100 מניות כפול 5 דולר למניה על הקניה של המניות. חשוב לציין שבנוסף לעלות המניות שקנינו, אנחנו נשלם גם עמלת תיווך קטנה לברוקר. ומה יקרה בחשבון של הסוחר שמכר לנו את המניות? פשוט מאוד: 100 המניות שהוא מכר לנו ימחקו מהחשבון שלו, והוא יזוכה ב500 דולר על מכירת המניות, פחות עמלת התיווך של הברוקר.

מה שקורה מאחורי הקלעים ובתוך המערכת הפנימית של הברוקר ומחשבי הבורסה יכול להיות מסובך, אבל מה שקורה מהצד שלנו הוא מאוד פשוט, זה ממש כמו לקנות חולצה באינטרנט: אם אנחנו הצד הקונה אז אנחנו בוחרים חולצה, משלמים כסף, הכסף יורד מהחשבון, ואנחנו מקבלים את החולצה בדואר. אם אנחנו מהצד המוכר, אנחנו שמים את החולצה למכירה באינטרנט, מישהו קונה אותה, הכסף נכנס אלינו לחשבון ואנחנו שולחים לו את החולצה.

הברוקר שאנחנו עובדים איתו: אינטראקטיב ברוקרסמסחר ישיר בבורסה האמריקאית!

חברת הברוקראז’ “Interactive Brokers”. מדובר במעצמת הברוקראז’ הגדולה בעולם, המאפשרת לסוחרים מסחר ישיר מול הבורסה בארה”ב. מערכת המסחר בחברה היא TWS המפורסמת. חברי הקהילה של טרייד טרייב מקבלים הטבות מיוחדות בעמלות ובתנאים – לפרטית מלאים יש לשאול את נציגי השירות לאחר השארת הפרטים.

אינטראקטיב ברוקרס זכתה בעשרות פרסים, הנה רשימה חלקית מ2018:

  • הברוקר המקוון הטוב ביותר לשנת 2018 לפי BARRON’s – כבר 8 שנים ברציפות!
  • מקום ראשון במסחר בינלאומי, עמלות ועוד לשנת 2018 באתר StockBrokers!
  • פרס על המקום ראשון על מערכת המסחר הטובה ביותר לשנת 2018 מה Fund Technology וWSL!
  • פרס על המקום הראשון על הברוקר למניות הטוב ביותר לשנת 2018 מ Stocks & Commodities Awards!
  • דירוג של 5/5 כוכבים מCANSTAR AWARD על מצויינות במסחר במניות!
  • ועוד!

למה אינטראקטיב ברוקרס?

תוכנת מסחר מתקדמת

תוכנת המסחר הכי מתקדמת בעולם עם אפשרות לביצוע של כל סוגי הפקודות – למחשב ולסמארטפון

מידע איכותי בזמן אמת

מידע מקיף ומדוייק בזמן אמת: גרפים, מתנדים LEVEL 1 ו-LEVEL 2 וכל מה שצריך

מסחר מושלם בOTCBB

אפשרות למסחר מלא במניות של OTCBB וPINK SHEETS

שורטים לכל המניות

אפשרות לעשות שורט על כל המניות. אם לא מצאת מניות לשורט באינטראקטיב, לא תמצא אותן בשום מקום אחר.

עוצמה ואמינות

הברוקר הכי גדול, יציב, מאובטח, מפוקח ואמין בעולם.

הטבות לחברי הקהילה

חברי קהילת טרייד טרייב נהנים מהטבות והנחות יחודיות לקהילה שלנו!

השאירו פרטים לקבלת חשבון מסחר!

חשוב מאוד: כל קבלת החלטה על שימוש בפלטפורמת מסחר ו/או ברוקר מכל סוג שהוא, נתונה לשיקול דעתו הבלעדית של כל אחד מהלקוחות. חברת טרייד טרייב אינה פועלת מטעם חברת אינטראקטיב ישראל, ושני החברות לא אחראיות לפעילות אחת של השניה.

סוחרים מספרים על אינטראקטריב ברוקר:

“אם הייתי ממשיך לסחור דרך הבנק, הייתי פשוט מחלק את כל הרווחים שלי כעמלות לבנקים! רק עם אינטראקטיב יכולתי באמת להשקיע ולהשאיר את הרווחים אצלי. אתם אלופים!”

רועי עזר
רועי עזר

“אני סוחר בארה”ב למעלה מ-10 משנים ולא ידעתי שאני מבזבז את זמני בפלטפורמות שונות. אין כל ספק שאינטראקטיב ברוקרס עם אינטראקטיב ישראל היו קרש קפיצה ענק עבורי והתוצאות ניכרות בתשואה.”

אופיר לוי
אופיר לוי

“סחרתי בברוקר שדווקא מוכר בישראל והופתעתי לגלות שאותו ברוקר סוחר נגדי ופועל על מנת שאפסיד כסף, אינטראקטיב ברוקרס הם היחידים אשר מעבירים את העסקאות לבורסה ומדובר באמת בחשבון השקעות אמריקאי חוקי ותקין”

פרי אוסטרייכר
פרי אוסטרייכר

פרסים שבהם זכתה אינטראקטריב ברוקרס:

זוכה בFT על ברוקר מספר אחד
פרס על ברוקר עם האפליקציה הטובה ביותר
פרס שאינטראקטיב ברוקר קיבלו ב2018
פרס של stocks & commodities לאינטרקטיב ברוקרס
פרס של אירגון הCTA שמקבלים ברוקרים מעולים
ברוקר הכי טוב לשנת 2018 לפי BARRON'S