מניות היום 09.02.2018 RFRS, ATOS

צהריים טובים!

כאן מניות היום ה9 לפברואר 2018.

אנחנו ביום מאוד מאוד איטי, ורק עכשיו הופיעה המניה הראשונה שאני שבאמת מזנקת וזאת מניית:

PIRS – שימו לב שהחברה Seattle Genetics שהמניה שלה היא SGEN – חברה עם בסיס גדול, עם מניה שלא מזמן נסחרה במחיר של $75, והמניה PIRS החליטו לבצע שיתוף פעולה. וזאת כבר סיבה טובה לכך שPIRS עולה. הם לוקחים את הטכנולוגיות של שני החברות בשביל להשיק, לבצע ולפתח מוצר אחד. PIRS הולכת לקבל $30,000,000 בתור התחלה. השאלה היא האם חוץ מה30 מיליון דולר שהיא קיבלה עד עכשיו הם הולכים לעמוד ביעדים, ואז חברת SGEN הולכת להביא להם עד 1.2 מיליארד דולר. בגלל שמדובר ב30 מיליון עכשיו ואולי עוד 1.2 מיליארד בעתיד, השאלה היא איך הסוחרים יגיבו לזה כרגע? אנחנו רואים ווליום מאוד קטן שנכנס לאור החדשות, צריך לקחת את הזמן ולבדוק איפה אזורי ההתנגדות והתמיכה של המניה, ולפי זה להתחיל לבנות תכנון, לראות איך הווליום הולך וגדל. הFLOAT הוא 42 מיליון – לא מהFLOATים הכי קטנים שיש, כלומר התזוזות הם לא קיצוניות ברמה מטורפת, אבל עם מספיק ווליום התזוזה יכולה להיות מהירה.

אם אנחנו מסתכלים בגרף היומי, אפשר לראות שהתזוזות הן דיי איטיות והמניה זזה לאט למעלה ולמטה אבל אין משהו משמעותי. הדבר המשמעותי האחרון שהיה הם החדשות שיצאו ב3 במאי, מה שגרם לזינוק של המניה מאזור ה$2.50 עד לאזור ה$4.50 – בגלל החדשות. ועכשיו יש לנו חדשות נוספות, והשאלה היא עד כמה החדשות האלה הולכות לגרום למניה לזנק? ואת זה נראה היום במהלך המסחר.

ATOS – עוד מניה שמתחילה לעלות עכשיו. אפשר לראות שהמניה התדרדרה קצת אחרי עליות, ומתחילה לזנק מחדש. אין כרגע חדשות או משהו ספציפי שגורם לזינוק הזה, אבל התחילו רכישות במהלך הPRE MARKET, ויכול להיות שהייתה איזשהי הדלפה בקשר למניה הזאת, וסוחרים מתחילים לקנות את המניה הזאת. יכול להיות שקרה איזשהו PUMP באיזה צ'אט, או פורום, הכל יכול להיות, אבל חדשות רשמיות אין. אז כמו שאומרים Follow the Volume – עקבו אחרי הווליום, תבינו למה זה קורה, תחפשו נקודות תמיכה והתנגדות, בשביל להבין לאן זה יכול ללכת. הכי חשוב לבדוק אם הווליום בתחילת הPRE MARKET ובתחילת המסחר עצמו ימשיך, ואז יכול להיות שבאמת מתרחש משהו, ואולי שווה לפתוח פוזיציה.

Related Articles

Responses

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *